Výrobcovia Reflex
Kód produktu: 10552
Dostupnosť: Skladom
11,99€
Premium Sports Multivitamín, Multimineral, Antioxidant - Nexgen® version

Nexgen® je základnou vývojovou verziou špičkového multivitamínu, Multimineral a antioxidantu určeného pre všetkých aktívnych jedincov .. Nový Nexgen® obsahuje optimálne všetkých dôležitých zložiek, vrátane horčíka, vitamínov K2-MK7, D3, chelátov a ďalších účinných ergogény.

Sofistikovaná formulácie jednotlivých zložiek, čistota, účinnosť, kvalita a minimum spojív (voľne uložený, nelepený prášok vo forme kapsule) je garanciou maximálnej využiteľnosti. Denná dávka je na základe najnovších štúdií o využiteľnosti vitamínov, minerálov a antioxidantov (niektoré vitamíny telo nedokáže skladovať), rozdelená do dvoch priebežných dávok, tak aby bolo telo zásobené rovnomerne!

V prípade požiadavky nadväzuje na základnú verziu Nexgen®, zosilnená verzia Nexgen Pro ®.

Zameranie jednotlivých verzií:

Nexgen ® - fitness, wellness
Nexgen PRO ® - vrcholový šport, silové športy, rekonvalescencia atď.

Obsahuje najdôležitejšie minerál všetkých špičkových atlétov - horčík.

Nexgen ® obsahuje 100 mg horčíka v dennej dávke a to v jednej z najlepšie biodostupných foriem - horečnaté soli kyseliny citrónovej.

Najdokonalejší vitamín K2 (MK7) v naturálnej forme.

Nexgen ® je jediným multivitamínom v celosvetovom meradle, ktorý ponúka biologicky aktívnu formu vitamínu K2-MK7, vyrobeného fermentačnej technológií a nie lacný syntetický vitamín K1. Niektoré multivitamíny môžu obsahovať formu K2-MK4, ale táto forma nie je zďaleka porovnateľná s formou K2-MK7, ktorá ponúka najvyšší biologickú aktivitu a biodostupnosť v rámci všetkých foriem vitamínu K, ale patrí tiež cenovo k tým najdrahším formám medzi vitamínmi.

Obsahuje 500% odporúčanej dennej dávky vitamínu D3

Unikátny antioxidačný štít
  • DeltaGold ® tokotrienoly
  • Lyc-O-Mato ®, (naturálna lykopén)
  • BIOLUT ™ luteín esters, (luteinové estery)
  • Extrakt z hroznových semienok (Proanthokyanidiny)
  • 95% Extrakt zo zeleného čaju (Polyfenoly a katechíny)
  • Naturálna Koenzým Q10

Aditívum minerálov vo forme chelátov - najdrahšie forma minerálov, maximálnu využiteľnosť.
Vybrané minerály: zinok, meď, mangán a chróm sú zastúpené v exkluzívnej forme chelátu. Chelát predstavuje väzbu minerálu na dva "nosiče" zvyčajne aminokyseliny, kedy je zovretý v tzv. Kliešťach (chelát = kliešte) v zmysle: Aminokyseliny - MINERÁL - aminokyseliny. Chelát, teda inými slovami znamená väzbu jedného minerálu na dve aminokyseliny, či menej často organické kyseliny. Tým sa cheláty značne líši od štandardných organických a anorganických foriem. Chelát predstavuje teda špeciálnu organickú formu minerálu, v ktorej je minerál zabudovaný v listoch rastlín a ďalších organizmov (viď. Špenát, šalát atď ..). Z tohto dôvodu je táto forma pre náš organizmus z hľadiska vstrebávanie a využitie najvhodnejšie. Viac o chelátoch ..

Obsahuje kompletné B komplex vrátane methylkobalaminu.

Nexgen® obsahuje kompletné B komplex. B vitamíny sú rozpustné vo vode a telo ich nedokáže skladovať do zásoby, to je jedným z primárnych dôvodov, prečo sa Nexgen® dávkuje 2 x denne s jedlom. Nexgen® navyše obsahuje bioaktívne formu vitamínu B12 methylkobalamin.

Obsahuje pre-biotické kultúry Lactospore ®

S každou dennou dávkou Nexgen ® prijímate rovnaké množsvo probiotických kultúr ako v jednom živom jogurtu.

Aká je výhoda kapslí? Prečo je denná dávka Nexgen ® rozdelená do dvoch dávok počas dňa?

Dnešný trh je doslova "preplnený" rôznymi formami multivitamínových tabletiek, najmä lacných tabliet, ktoré proklamujú, že ponúkajú úplne všetko. Ak multivitamín obsahuje všetky vitamíny a minerály, je všetko v poriadku, ALEBO NIE? Nanešťastie to nie je tak jednoduché. Napriek tomu, že veľa multivitamínových produktov ponúka celý komplex vitamínov a minerálov, nie sú nevyhnutne ich použité formy absorbované a využité ľudským telom efektívne.

Ďalším problémom s multivitamínovými produktmi je fakt, že podstatná časť týchto produktov je vďaka nízkej nákupnej cene ponúkaná vo forme "lepených" tablet, vyrábaných pomocou špeciálnych liniek, vyrábajúcich tablety pod vysokým tlakom. Tieto stroje pracujú s neuveriteľnou rýchlosťou a sú schopné "vychrliť" milióny tabliet za jeden deň. Hlavným problémom týchto produktov je, že môžu obsahovať až 40% tzv. Pomocných látok = plniva, spojiva a aditíva (lepidlá a stabilizátory), takže okrem toho, že sú k sebe jednotlivé zložky lepené a lisované pod vysokým tlakom, čo môže ovplyvniť ich využiteľnosť , prehĺta navyše zákazník ročne "doslova kilogramy" zbytočných aditív. Výhodou u tabliet je samozrejme veľmi nízka obstarávacia cena. Opakom sú kapsule, kde je použitý "voľný" prášok, ktorý je šetrne zapuzdrený do želatínové kapsuly.

Tento problém pokračuje pri tzv. "Jednorazových denných" tablet. Opýtajte sa sami seba, či si myslíte, že je telo uspôsobené k tomu, prijať dennú dávku vitamínov a minerálov naraz v jednej tablete? Odpoveď znie samozrejme nie, pretože mnoho vitamínov, najmä B vitamíny, sú rozpustné vo vode a opustí Vaše telo močom veľmi rýchlo. B vitamíny sú životne nevyhnutné pre efektívne uvoľňovanie energie z potravy, ktorú prijímate. V prípade, že prijímate "jednorazovú dennú" multivitamínový tabletu napr. Ráno s raňajkami, ako je možné využiť jej benefit pre ďalšie dve hlavné denné jedlá? Rovnaké pravidlo platí pre všetky vo vode rozpustné antioxidanty a ďalšie kľúčové faktory.

Nexgen® ponúka sofistikované riešenie "deleného" multivitamínu vo forme kapsúl, ktorý bol zostavený pre priebežné dávkovanie počas dňa. Aj keď je celý proces nákladnejšia, teda ak porovnáte napríklad "masovú" výrobu jednej tablety verzus "delená" dávka v dvoch kapsulách, je pre spoločnosť Reflex Nutrition vždy na prvom mieste využiteľnosť a kvalita pred profitom. Naviac je jednoznačne vedecky dokázané, že dávka multivitamínu rozdelená do troch časti počas dňa je pre telo absolútne najlepšie využiteľná. Forma kapsúl umožňuje tiež minimálne ovplyvnenie kvality multivitamínového prášku (premixu), ktorý je šetrne zapuzdrený v želatínovej kapsli a navyše uložený v blistri, tak aby došlo k minimálnej znehodnoteniu jednotlivých bioaktívnych zložiek.

Ďalšie jedinečné vlastnosti tohto produktu nám súčasná legislatíva EÚ neumožňuje popisovať.


Balenie: 60 kapsúl

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 2 x denne s jedlom. 1 denná porcia zodpovedá 2 kapsulám. Balenie obsahuje 30 denných porcií.
Upozornenie: Nevhodné pre deti do 16 rokov. Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy, konzultujte s lekárom. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl. Skladujte v suchu, chlade a tme. Nevhodné pre vegetariánsku stravu.


Výživové údaje:
Počet dávok v balení: 30
2 kapsule
% DDD *
vitamín A
800 mikrogramov
100
vitamín D3
25 mikrogramov
500
vitamín K2
11 mikrogramov
15
vitamín C
200 mg
250
12 mg
1091
10 mg
714
Niacín (nikotínamid)
20 mg NIE
125
vitamín B6
10 mg
714
kyselina listová
400 mikrogramov
200
vitamín B12
50 mikrogramov
2000
biotín
150 mikrogramov
300
kyselina pantoténová
10 mg
167
horčík
100 mg
27
železo
6 mg
43
zinok
15 mg
150
meď
1 mg
100
mangán
1 mg
50
55 mikrogramov
100
chróm
100 mikrogramov
250
bór
1 mg
cholín
10 mg
10 mg
inositol
10 mg
Luteinové estery (BIOLUT TM)
1 mg
50 mg
quercetin
10 mg
Tokotrienoly (DELTAGOLD ®)
3 mg
Probiotické kultúry Lactospore ®
100.000.000 spór
*% ODD -% odporúčanej dennej dávky


Zloženie: vo 2 želatínových kapsulách (hovädzie želatína, farbivo: oxid železitý): kyselina L-askorbová 200 mg (250 *) (na originálnom obale tlačová chyba v jednotkách), horčík (horečnaté soli kyseliny citrónovej, bisglycinát horečnatý) 100 mg (27 *), plnidlo mikrokryštalická celulóza, extrakt z hroznových semienok (95% proanthokyanidinov) 50 mg, niacín (nikotínamid) 20 mg NIE (125 *), Lactospore ® Bacillus coagulans 10 8 spór, zinok (bisglycinát zinočnatý) 15 mg (150 *) , vitamín B1 (tiamín-hydrochloridu) 12 mg (1091 *), vitamín B2 (riboflavín) 10 mg (714 *), vitamín B6 (pyridoxín-hydrochlorid) 10 mg (714 *), quercetin dihydrát 10 mg, panthotenát vápenatý 10 mg (167 *), cholín (L-cholín bitartrát) 10 mg, inositol 10 mg, koenzým Q10 (ubidekarenon) 10 mg, železo (bisglycinát železnatý - Ferrochel®) 6 mg (43 *), vitamín E (extrakt oreláníku farbiarskeho (Bixa orellana) bohatý na tokotrienoly DeltaGold®) 3 mg, mangán (bisglycinát mangánatý) 1 mg (50 *), meď (bisglycinát meďnatý) 1 mg (100 *), bór (boritan sodný) 1 mg, luteinové estery Biolut TM 1 mg, plnidlo: maltodextrín, vitamín A (retinyl-acetát) 800 mikrogramov RE (100 *), kyselina Lisová (kys . pteroylmonoglutamová) 400 mikrogramov (200 *), D-biotín 150 mikrogramov (300 *), chróm (pikolinát chromitý) 100 mikrogramov (250 *), Selén (kvasnice obohatené selénom) 55 mikrogramov (100 *), protihrudkujúca látka stearát horečnatý, vitamín D (cholekalciferol) 25 mikrogramov (500 *), protihrudkujúca látka oxid kremičitý, vitamín B12 (methylkobalamin) 50 mikrogramov (2000 *), vitamín C (menachinón-7 K2VITAL® Delta) 11 mikrogramov (15 *), protihrudkujúca látka kremičitan vápenatý. *% Odporúčanej dennej dávky.

Čím sa Nexgen® líši od konkurencie?

Obsahuje kvalitné vitamín K2. Vitamín K2 je biologicky najaktívnejšou forma vitamínu K. Bol nájdený v japonskom fermentovanom sójovom jedle Natto, a je veľmi zaujímavý pre vedeckú oblasť
Garancia spoločnosti Reflex Nutrition

• Inovatívne technológie
• Najvyššia rating použitých surovín
• Vyrobené zo 100% zelenej energie
• Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
• Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
• Absolútna čistota produktu a zdravotnú nezávadnosť.


Doplnok stravy. Komplex vitamínov, minerálov a kultúr LactoSpore®.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!