Výrobcovia Reflex
Kód produktu: 105111
Dostupnosť: Nedostupne
51,99€
Momentálne vypredané
Muscle Bomb® Caffeine Free
 • Muscle Bomb® ponúka logickú pred-tréningovú formuláciu, v účinných dávkach založených na najnovších štúdiách (odkazy viď. Nižšie)
 • muscle Bomb® obsahuje 24.500mg aktívnych ingrediencií (v dávke 30g)
 • 7 kľúčových zložiek v účinných dávkach:
  - 1, 2 & 3 - iBCAA 7,000mg
  - 4 - Citrulin malát 8,000mg
  - 5 - Beta-alanín 3,200mg
  - 6 - L-Karnitíntartrát 2,000mg
  - 7 - Betaín 2,500mg
 • 7 aditívnych zložiek ktoré optimalizujú synergický pôsobenia produktu: taurín, bikarbonát sodný, VpNOS ™ (extrakt zo semien hrozna a extrakt z kôry borovice), vitamín B6, B12 a kyselina listová.
 • Bez jednoduchých cukrov
 • Neobsahuje umelé farbivá
 • Neobsahuje umelé sladidlá
Čo očakávate od Vášho tréningu z hľadiska výkonu a konečného výsledku?

Ak chcete viac, ak chcete zaznamenať výrazný posun, je nutné optimalizovať každú oblasť na ceste za stanoveným cieľom. Muscle Bomb® ako jedna z najúčinnejších a najsilnejších pred-tréningových formúl na súčasnom trhu ponúka účinnej dávky jednotlivých zložiek, ktoré sú nekompromisne naladené podľa posledných "dvojito slepých" vedeckých štúdií (týmto parametrom zodpovedá dvojitá dávka = 30g).

Problém väčšiny pred-tréningových produktov

Trh je v súčasnosti preplnený ponukou pred-tréningových produktov od stoviek rôznych producentov, takže je pre zákazníka orientácia v danej kategórii veľmi ťažká. Veľa produktov naviac obsahuje iba komplexné zmesi zložiek, bez presnejšej špecifikácie množstvo jednotlivých podpriečinkov, iné produkty sú zase založené iba na stimuláciu vysokou dávkou kofeínu, ktorá maskuje ostatné zložky, ktoré sú zastúpené len vo "formálnych", teda minimálne účinných dávkach, takže tieto produkty okrem "nakopnutie" pred tréningom, vlastne neponúka "nič navyše", čo je samozrejme veľmi málo.

Muscle Bomb® ponúka jednoduché a logické zloženie, vychádzajúce z najnovších štúdií a poznatkov

Muscle Bomb® obsahuje pätnásť zložiek, v rámci ktorých je sedem špecificky vybrané pre ich dôležitú úlohu v pred-tréningové suplementácii: L-Leucín (iBCAA), L-izoleucín (iBCAA), L-Valin (iBCAA), Citrulin malát, Beta- alanín, L-karnitín, Betaín. Produkt je k dispozícii v dvoch verziách - s kofeínom i bez kofeínu. Všetky dávky uvedených zložiek sú nastavené na minimálnu úroveň preverenú v dvojito zaslepených vedeckých štúdiách. Dané štúdie nájdete v nižšie uvedených odkazoch. Každá z týchto štúdií odkazuje na jednu z týchto siedmich kľúčových zložiek, takže môžete zistiť "priamo z prvej ruky", že dávky v našom produkte sú zhodné s dávkami v uvedených štúdiách. Muscle Bomb® tak ponúka maximálnu možnú seriózne formuláciu, ktorá na súčasnom trhu len ťažko hľadá konkurenciu.

Odkazy na vedecké štúdie:
 1. Citrulín malát / preverená dávka v štúdii = 8.000mg, štúdie odkaz: J Strength Cond Res. 2010. Citrulline malate enhances athletic anaerobic performance and relieves muscle soreness.
 2. L-Karnitín-tartrát / preverená dávka v štúdii = 2.000mg, štúdie odkaz: Metabolism. 2010. L-carnitine l-tartrate supplementation favourably affects Biochemical markers of recovery from physical exertion in middle-aged men and women.
 3. Betaín / preverená dávka v štúdii = 2.500mg, štúdie odkaz: J Int Soc Sports Nutr. 2013 Aug. Effects of betaine on body composition, performance, and homocysteínu thiolactone.

Balenie: 600g
Dávkovanie: Otestovanie individuálne tolerancia: Vďaka silnému zloženiu a stimulačným účinkom Muscle Bomb®, Vám dôrazne odporúčame otestovanie Vašej individuálnej tolerancie na tento prípravok: Rozmiešajte 15 g (1 vrchovatá 25ml odmerka) v 300 ml vody v šejkri alebo mixéri a následne vypite na prázdny žalúdok . Počkajte 30 minút na otestovanie Vašej tolerancie. Ak je všetko v poriadku, prijmite ďalších 15 g po uvedených 30 minútach na otestovanie Vašej tolerancie na liek. Dve dávky súčasne sú maximum, viac nikdy neskúšajte! Odmerka nie je úplne presná, odporúčame dávku odvážiť.

Tréningové dni: Pred prvým použitím výrobku Vám odporúčame zhodnotiť svoju toleranciu ako súčasť svojho tréningového režimu. Zmiešajte 15-30 g (cca 1-2 vrchovaté 25ml odmerky) s 300-400 ml vody v šejkri alebo mixéri a konzumujte na prázdny žalúdok 30-40 min pred tréningom. Pripravený nápoj spotrebujte ihneď po zmiešaní.

Netréningové dni: Zmiešajte 15 g (cca 1 vrchovatá 25ml odmerka) s 300 ml vody v šejkri alebo mixéri a konzumujte na prázdny žalúdok. Pripravený nápoj spotrebujte ihneď po zmiešaní.

Výrobok užívajte maximálne 12 týždňov, a pred ďalším použitím prerušte užívanie na 4 týždne. Potom môžete opäť začať užívať.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti, mladistvých, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza vyváženú a pestrú stravu. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Po použití vždy pevne zaskrutkujte viečko a nevystavujte výrobok vlhkému ovzdušia. Vyrobené v závode spracovávajúcim vajcia, výrobky z rýb, kôrovcov, mlieka, sóje a výrobky obsahujúce lepok. Tento produkt môže spôsobiť mierne brnenie v tvári a hornej časti trupu, čo je normálna reakcia spojená s konzumáciou beta alanínu, môže trvať až 30 minút. Konzultujte s lekárom, ak pocit trvá dlhšie, alebo sa vyskytujú iné nežiaduce účinky.


Výživové údaje:
Počet dávok v balení: 20-40 dávok
(1 dávka 15g alebo 30g)
100g
15g (1 dávka)
Energetická hodnota
1533 kJ / 362 kcal
230 kJ / 54 kcal
0 g
0 g
0 g
0 g
0 g
0 g
0 g
0 g
30,2 g
4,5 g
0,5 g
0,08 g
0 g
0 g
60 g
9 g
soľ
2,39 g
0,36 g
vitamín B6
4 mg
0,6 (43% DDD)
kyselina listová
2000 mikrogramov
300 mikrogramov (150% DDD)
vitamín B12
63 mikrogramov
9,4 mikrogramov (375% DDD)
citrulín malát
27 g
4 g
Beta-alanín
10,7 g
1,6 g
betaín anhydrid
8,3 g
1,3 g
L-leucín
11,7 g
1,7 g
L-karnitín L-tartrát
6,7 g
1 g
L-izoleucín
5,8 g
0,9 g
L-valín
5,8 g
0,9 g
L-taurín
3,3 g
0,5 g
VP NOS TM
380 mg
57 mg
Z toho extrakt z viniča
190 mg
28,5 mg
Z toho extrakt z kôry borovice
190 mg
28,5 mg
% DDD -% odporúčanej dennej dávky


Zloženie príchuť ovocná zmes: citrulín malát, L-Leucín, Beta-alanín, maltodextrín, betaín anhydrid, L-karnitín L-tartrát, L-Izoleucín, L-Valín, aróma, L-Taurín, regulátor kyslosti uhličitan sodný, sladidlo steviol- glykozidy, farbivo betanín, protihrudkujúca látka kremičitan vápenatý, farbivo beta karotén, VP NOS ™ [extrakt zo semien hrozna viniča (95% proanthokyanidinov), extrakt z kôry borovice (95% oligomérnych proanthokyanidinov)], protihrudkujúca látka oxid kremičitý, pyridoxín hydrochlorid, kyselina pteroylmonoglutamová, methylkobalamin.Doplnok stravy so sladidlom. S ovocnou príchuťou.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!