Výrobcovia Reflex
Kód produktu: 10527
Dostupnosť: Skladom
51,99€
Muscle Bomb ®
Doplnok stravy so sladidlom s vysokým obsahom kofeínu (125 mg / 15 g), prášok. Nie je vhodný pre deti, mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy.
 • Muscle Bomb ® ponúka logickú pred-tréningovú formuláciu v účinných dávkach, založených na výsledkoch najnovších štúdií (odkazy viď. Nižšie)
 • Muscle Bomb ® obsahuje 24.500mg aktívnych ingrediencií (v dávke 30g)
 • 7 kľúčových zložiek v účinných dávkach:
  - 1, 2 & 3 - iBCAA 7,000mg
  - 4 - Citrulin malát 8,000mg
  - 5 - Beta-alanín 3,200mg
  - 6 - L-Karnitíntartrát 2,000mg
  - 7 - Betaín 2,500mg
 • 8 aditívnych zložiek ktoré optimalizujú synergický pôsobenia produktu: kofeín (verzia s kofeínom), taurín, bikarbonát sodný, VpNOS ™ (extrakt zo semien hrozna a extrakt z kôry borovice), vitamín B6, B12 a kyselina listová.
 • Bez jednoduchých cukrov
 • Neobsahuje umelé farbivá
 • Neobsahuje umelé sladidlá
Čo očakávate od Vášho tréningu z hľadiska výkonu a konečného výsledku?

Ak chcete viac, ak chcete zaznamenať výrazný posun, je nutné optimalizovať každú oblasť na ceste za stanoveným cieľom. Muscle Bomb ® ako jedna z najúčinnejších a najsilnejších pred-tréningových formúl na súčasnom trhu ponúka účinnej dávky jednotlivých zložiek, ktoré sú nekompromisne naladené podľa posledných "dvojito slepých" vedeckých štúdií (týmto parametrom zodpovedá dvojitá dávka = 30g).

Problém väčšiny pred-tréningových produktov

Trh je v súčasnosti preplnený ponukou pred-tréningových produktov od stoviek rôznych producentov, takže je pre zákazníka orientácia v danej kategórii veľmi ťažká. Veľa produktov naviac obsahuje iba komplexné zmesi zložiek, bez presnejšej špecifikácie množstvo jednotlivých podpriečinkov, iné produkty sú zase založené iba na stimuláciu vysokou dávkou kofeínu, ktorá maskuje ostatné zložky, ktoré sú zastúpené len vo "formálnych", teda minimálne účinných dávkach, takže tieto produkty okrem "nakopnutie" pred tréningom, vlastne neponúka "nič navyše", čo je samozrejme veľmi málo.

Muscle Bomb ® ponúka jednoduché a logické zloženie, vychádzajúce z najnovších štúdií a poznatkov

Muscle Bomb ® obsahuje pätnásť zložiek, v rámci ktorých je sedem špecificky vybrané pre ich dôležitú úlohu v pred-tréningové suplementácii: L-Leucín (iBCAA), L-izoleucín (iBCAA), L-Valin (iBCAA), Citrulin malát, Beta- alanín, L-karnitín, Betaín. Produkt je k dispozícii v dvoch verziách - s kofeínom i bez kofeínu. Všetky dávky uvedených zložiek sú nastavené na minimálnu úroveň preverenú v dvojito zaslepených vedeckých štúdiách. Dané štúdie nájdete v nižšie uvedených odkazoch. Každá z týchto štúdií odkazuje na jednu z týchto siedmich kľúčových zložiek, takže môžete zistiť "priamo z prvej ruky", že dávky v našom produkte sú zhodné s dávkami v uvedených štúdiách. Muscle Bomb ® tak ponúka maximálnu možnú seriózne formuláciu, ktorá na súčasnom trhu len ťažko hľadá konkurenciu.

Odkazy na vedecké štúdie:
 1. Citrulín malát / preverená dávka v štúdii = 8.000mg, štúdie odkaz: J Strength Cond Res. 2010. Citrulline malate enhances athletic anaerobic performance and relieves muscle soreness.
 2. L-Karnitín-tartrát / preverená dávka v štúdii = 2.000mg, štúdie odkaz: Metabolism. 2010. L-carnitine l-tartrate supplementation favourably affects Biochemical markers of recovery from physical exertion in middle-aged men and women.
 3. Betaín / preverená dávka v štúdii = 2.500mg, štúdie odkaz: J Int Soc Sports Nutr. 2013 Aug. Effects of betaine on body composition, performance, and homocysteínu thiolactone.