Výrobcovia Reflex
Kód produktu: 105482
Dostupnosť: Skladom
32,99€
BCAA Intra Fusion®

Obľúbený intra-tréningový nápoj v inovovanej podobe prvýkrát sa ZMA a väčším množstvom BCAA a L-Glutamínu na jednu dávku!

Intra Fusion® = intra-tréningový nápoj (dávkovanie v priebehu tréningu) s obsahom BCAA, L-Glutamínu, ZMA a dôležitých elektrolytov (sodík, draslík, mangán, selén).

Pre Intra Fusion® je okrem najvyššej kvality použitých surovín charakteristický účinný obsah a pomer jednotlivých zložiek, ktorý je úplne transparentný a zodpovedá najnovším poznatkom. Telo je tak v priebehu náročného tréningu zásobované okrem dôležitých glukoplastických aminokyselín aj potrebnými minerály, ktoré sú dôležité pre optimálny prenos nervosvalových vzruchov a ďalšie telesné funkcie. Celá zmes ponúka ucelený suplementačný systém, pre ktorý je charakteristická vysoká účinnosť, maximálna čistota a ľahká stráviteľnosť.

Dôležité informácie o prospešnosti BCAA a ich ideálnom pomere nájdete tu .


100% L - formy aminokyselín (zdroj fermentácie), ZMA + cheláty
  • Dôležité aminokyseliny obsiahnuté v tomto produkte, teda L-Leucín, L-Valin, L-izoleucín, L-Glutamín, sú vyrobené fermentačný technológiou poskytujúce tú najvyššiu kvalitu a čistotu.
  • ZMA je kombinácia zinku, horčíka a vitamínu B6, ktorá má pri správnom pomere obsiahnutom v tomto produkte overený stimulačný a podporný účinok.
  • Vybrané minerály sú zastúpené v exkluzívnej forme chelátu, teda vo väzbe minerálu na dva "nosiče", zvyčajne aminokyseliny, alebo organické kyseliny. Chelát predstavuje organickú formu minerálu, v akej je zabudovaný napríklad aj v listoch rastlín alebo zeleniny (viď. Špenát, šalát atď.). Z tohto dôvodu je táto forma pre náš organizmus z hľadiska vstrebávanie a využitie najvhodnejšie.
Jedno balenie 400g obsahuje:
  • 200g BCAA (zdroj fermentácie) = 20 dávok á 10g
  • 100g Glutamín (zdroj fermentácie) = 20 dávok á 5g
  • 20 dávok iontového nápoja + multiminerál
  • 20 dávok 50% odporúčanej dennej dávky vitamínu B6

Balenie: 400 g

Dávkovanie: Rozmiešajte 20 g (približne 1 zarovnaná 25 ml odmerka) so 400 ml vody do úplného rozpustenia prášku. Konzumujte v priebehu tréningu.

Upozornenie: Dodržujte odporúčaný postup dávkovanie. Nevhodné pre deti, mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Nápoj spotrebujte do 1 hodiny od namiešania. Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, produktov obsahujúcich lepok a sójový lecitín. Vhodné pre vegetariánsku stravu. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Po otvorení vždy starostlivo uzavrite veko nádoby. Skonzumujte najlepšie do 3 mesiacov od otvorenia alebo do dátumu minimálnej trvanlivosti.


Výživové údaje príchuť ovocná zmes (fruit punch) a melón (watermelon):
Počet dávok v balení: 20 x 20 g
20 g (1 porcia)
% DDD
Energetická hodnota
311 kJ / 73 kcal
0 g
4,8 g
0 g
0,2 g
13,4 g
sodík
0,6 g
10
vitamín B6
0,7 mg
50
mangán
0,3 mg
15
draslík
32 mg
1,6
horčík
15 mg
4
zinok
0,9 mg
9
3 ug
5,5
*% ODD -% odporúčanej dennej dávky, 1 dávka zodpovedá 20 g. Balenie obsahuje 20 dávok.


Aminokyselinové spektrum príchuť ovocná zmes (fruit punch) a melón (watermelon):

BCAA
10 g
L-Leucín
5 g
L-Izoleucín
2,5 g
L-Valín
2,5 g
L-Glutamín
5 g
Zloženie: L-Leucín, L-Glutamín, L-Izoleucín, L-Valín, aróma, látka zvýrazňujúca chuť a vôňu kys. Citrónová, farbivo betanín, nátriumcitrát, sladidlo sukralóza, chlorid sodný, farbivo betakarotén (iba u príchute fruit punch) , citran draselný, bisglycinát horečnatý, protihrudkujúca látka kremičitan vápenatý, farbivo anthokyany (iba u príchute watermelon), emulgátor slnečnicový lecitín, bisglycinát zinočnatý, bisglycinát manganatý, pyridoxín hydrochlorid, L-selenometionín (SeleniumSeLECT®).


Doplnok stravy so sladidlom.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!