Výrobcovia VemoHerb
Kód produktu: 20009
Dostupnosť: Skladom
34,99€
Armageddon
Komplexné pred-tréningová formula s pridaným Bulharským Tribulje. Armageddon je jediný výrobok svojho druhu na trhu - obsahuje preverené zložky používané v pre-workout doplnkoch + originálne Bulharský Tribulus, čo z neho robí jedinečný a nenapodobiteľný doplnok stravy. Je určený pre všetkých, ktorí chcú posunúť pred-tréningovú prípravu na úplne novú úroveň.
Prídavok vysoko koncentrovaného extraktu čierneho korenia posilňuje účinok jednotlivých zložiek.
V jednej dávke:
  • 500mg Bulharského Tribulje
  • 4000mg Citrulin malátu
  • 2000mg BCAA
  • 200mg Kofeínu
  • 300mg L-arginínu
  • 2000mg kreatínu
  • 300mg Vitamínu C
  • 10mg extraktu čierneho korenia
bulgarian Tribulus
Hlavným benefitom originálneho bulharského VemoHerb Tribulus je vysoký obsah steroidného saponínu protodioscín (štandardizácia na 60%), čo je v súčasnej dobe v rámci celosvetového merítka jeden z najsilnejších dostupných extraktov z obsahom protodioscín na trhu (POZOR - nezamieňať s celkovými saponíny!) Štandardizovaný obsah protodioscín je garanciou nízkeho obsahu ostatných menej účinných saponínov ako je Protogracilin a ďalšie, ďalej je limitovaný obsah flavonoidov (vždy pod 10%) a tanínov (vždy pod 10%).
Viac sa o bulharskom Tribula dozviete na stránkach efia.cz.
Extrakt čierneho korenia - Piperín
Extrakt korenia v Armageddonu je štandardizovaný na 90% obsah aktívnej zložky Piperín. Množstvo štúdií ukazuje na to, že už iba 5 mg vysoko koncentrovaného čierneho korenia pridaného k ostatným ingredienciám zvyšuje ich absorpciu o 30-2000%!
Balenie: 300g
Dávkovanie: Zmiešajte ½ až 1 odmerku (7,5 g - 15 g) s 250 ml vody. Berte 20-30 min pred tréningom. Na overenie tolerancie užite ½ odmerky (7,5 g), pred ďalším tréningom môžete užiť celú odmerku (15 g).
Upozornenie: Nie je vhodné pre deti, mladistvých do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ak máte zdravotné problémy alebo beriete lieky na predpis (najmä produkty obsahujúce kofeín), konzultujte použitie so svojím lekárom. Vermoheb Armageddon obsahuje 200 mg kofeínu v jednej dávke, čo zodpovedá dvom šálkam kávy. Neužívajte s akýmikoľvek produktmi obsahujúcimi kofeín a neberte tento produkt menej ako 5 hodín pred spaním. Udržujte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte na suchom mieste, mimo priame slnko, do teploty 25 ° C.

Výživové údaje:
Účinné zložky:
15 g *
Tribulus Terrestre s s obsahom 60% furostanolového saponínu,
determinovaného ako protodioscín - extrakt
500 mg
Čierne korenie - extrakt
10 mg
Bezvodný kofeín
200 mg
citrulín Malát
4000 mg
L-Leucín
1000 mg
L-izoleucín
500 mg
L-Valín
500 mg
L-Arginín
300 mg
kreatín
2000 mg
vitamín C
300 mg (333% DDD)
Zloženie: maltodextrín, citrulín malát, kreatín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, L-leucín, sladidlo steviol-glykozidy, extrakt Tribulus Terrestris, L-izoleucín, L-valín, L-arginín, kyselina askorbová, bezvodný kofeín, čučoriedková aróma, farbivo košenila , extrakt z čierneho korenia, emulgátor arabská guma.

Doplnok stravy, so sladidlom.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!