Výrobcovia Reflex
Kód produktu: 10588
Dostupnosť: Nedostupne
83,99€
Momentálne vypredané
Instant Mass®

Menia všetky doterajšie definície a hranice svoje vlastné kategórie!

Kombinácia kvalitných bielkovín, aminokyselín, organických sacharidov, trehalózy, FOS sacharidov, probiotických kultúr, chelatovaných minerálov a tráviacich enzýmov. Instant Mass bol zostavený tak, aby zabezpečil priebežné uvoľňovanie aminokyselín, dodal energiu s nízkym glykemickým indexom spolu s prírodnými vitamínmi, minerálmi a diétne vlákninou.

Tento produkt je určený pre každého, ktorého cieľom je zvýšenie množstva svalovej hmoty. Tento produkt je možné ideálne dávkovať počas dňa a po ukončení tréningu, v závislosti na Vašich cieľoch. Instant Mass je ľahko rozpustný (instantný), výborne chutí s nízkotučným mliekom.

54g kvalitných bielkovín z tých najúčinnejších zdrojov, vrátane natívneho proteínu!

Zmes obsahujúca bioaktívny, ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát, natívne srvátkový proteín, micelárny kazeín a izolát vaječnej bielkoviny, je obohatená o Muscle Drive komplex, ktorého základom je kombinácia peptidicky viazaných aminokyselín a glutamínových peptidov. Trávenie bielkovín je podporené aditívom tráviacich enzýmov: amyláza, celuláza, lipáza, neutrálne proteáza a laktáza.

Kvalitné zdroje vysokoenergetických sacharidov, vrátane FOS a beta-glukánov!

Instant Mass obsahuje špeciálnu zmes sacharidov CarboBiotics, ktorá prináša najpokrokovejšie kombináciu sacharidov a tzv. Prebiotickej / probiotické technológie.
Základ tvorí celozrnné sacharidy z ovsa a jačmeňa, bohaté na beta-glukány, obohatené o trehalóza, probiotickej sacharidy FOS (fruktooligosacharidy) a probiotické kultúry Lactospore. Organické sacharidy z ovsa a jačmeňa zaisťujú optimálne zdroj energie s nízkym glykemickým indexom, vitamíny a minerály prírodného pôvodu (prírodné formy a prírodné cheláty) a vlákninu.
Vláknina je dôležitá pre optimálne využitie všetkých živín. Na rozdiel od klasických gainerov tak nedochádza k plynatosti a zažívacím ťažkostiam.
Ďalšou zložkou je trehalóza, špeciálna forma sacharidu s nízkym GI. Trehalóza je neredukujúci cukor zo skupiny disacharidov. Skladá sa z dvoch molekúl glukózy, ktoré sú medzi sebou spojené 1, 1 - väzbou. Už skutočnosť, že trehalóza môže byť syntetizovaná tromi rôznymi spôsobmi, naznačuje, že je táto látka v tele veľmi významná.
Prebiotickú zložku tvorí FOS - fruktooligosacharidy, ktoré predstavujú špeciálny formu sacharidov, slúžiace ako výživa pre priateľské kolónie črevných baktérií. Beta-glukány sú unikátne prírodné komplexné polysacharidy,

Aditívum vitamínov, minerálov vo forme chelátu a antioxidantov!

Instant Mass obsahuje vitálne minerály, ako je napríklad horčík, ďalej vitamín C a DeltaGold tokotrienoly, ktoré predstavujú najsilnejšie možnú prírodnú formu vitamínu E. Dôležité minerály sú vo forme chelátu.

Vďaka prvotriednej kvalite a preverenej pätnásťročnej tradíciu je Instant Mass jedným z najpredávanejších a najrešpektovanejších proteínový prípravkov vo Veľkej Británii. Je to jediný gainer, ktorý je nezávisle testovaný v každej šarži, každý mesiac.
Pri tejto kontrole je prísne kontrolované zloženie výrobku a minimálny obsah proteínu. Tento štandard je ťažké prekonať! Tento jedinečný systém kontroly zaručuje 100% kvalitu a záruku. Naviac je testovaný na neprítomnosť dopingových látok podľa noriem kvality ISO17025. Najdôležitejšími benefity tohto produktu sú rýchla a bezproblémová stráviteľnosť a využiteľnosť.
Ako všetky produkty spoločnosti Reflex Nutrition, obsahuje Instant Mass iba zložky tej najvyššej kvality. Instant Mass neobsahuje žiadne lacné "nastavovacie" zložky ako je: kolagén, sušené mlieko, sušená srvátka, hroznový cukor, nasýtené tuky, lacné rastlinné oleje, cukry či soli.


Balenie: 5,44 kg

Odporúčané dávkovanie: Rozmiešajte 1 dávku 136 g (5 zarovnaných 60ml odmeriek **) v 400 ml vody alebo nízkotučného mlieka v shakeri alebo mixéri. Berte 1-2 celé dávky alebo 2-4 polovičné dávky denne. Bezprostredne po tréningu berte vždy 1 celú dávku. Konzumujte ihneď po namiešaní. Odmerka obsiahnutá v produkte odmeriava objem, nie váhu. Pre presnejšie odmeranie dávky použite váhy. Produkt je balený na váhu, nie na počet dávok. ** Odmerku nájdete vo vnútri balenia, vplyvom transportu môže ležať až na dne.
Upozornenie: Dodržujte odporúčaný postup dávkovanie! Nevhodné pre deti, mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo priameho slnka. Po otvorení a použití vždy pevne zaskrutkujte viečko a nevystavujte produkt vlhkému vzduchu. Vyrobené v závode spracovávajúci výrobky z rýb a kôrovcov. Suroviny môžu pochádzať z krajín mimo UK.


Výživové údaje:

Počet dávok v balení:
40 x 136 g alebo 80 x 68g
100 g
% RHP **
na 100 g
1 dávka *
% RHP **
na 1 dávku *
energetické hodnoty
1633 kJ /
386 kcal
19
2221 kJ /
525 kcal
26
3,5 g
5
4,8 g
7
0,9 g
5
1,2 g
6
1,3 g
1,7 g
1,3 g
1,7 g
45 g
17
60 g
24
8,4 g
9
11,4 g
13
7,3 g
9,9 g
40 g
80
54 g
109
soľ
0,52 g
9
0,7 g
12
vitamín E
10 mg
83
13,6 mg
113
vitamín C
74 mg
92
100 mg
125
Vitamín B 6
3,9 mg
279
5,3 mg
379
horčík
83 mg
22
113 mg
30
zinok
3,3 mg
33
4,5 mg
45
meď
0,55 mg
55
0,75 mg
75
15 mikrogramov
27
20 mikrogramov
37
chróm
147 mikrogramov
368
200 mikrogramov
500

Vitamín D 3

1 mikrogram

Bor
 
1 mg
Tráviace enzýmy (DigeZyme)

50 mg
Bacillus coagulans (Lactospore)
 
125 x 10 6 spór
Bifidobacterium bifidum
 
125 x 10 6 KTJ
Lactobacillus Acidophilus
 
125 x 10 6 KTJ
Lactobacillus rhamnosus
 
125 x 10 6 KTJ
* 1 dávka zodpovedá 136 g. Balenie obsahuje 40 dávok.
** Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal).
KTJ - Kolónia tvoriaci jednotky v čase výroby.


Zloženie: quattro® zmes proteínov (~ 49%) [ultrafiltrovaný srvátkový proteín, koncentrát mliečnej bielkoviny (80% micelárny kazeín, 20% srvátka), natívne srvátkový proteín, hydrolyzovaný srvátkový proteín (stupeň hydrolýzy 30%)], peptidicky viazaný glutamín (derivát z pšeničného proteínu), CarboBiotics TM - nízko-glykemický komplex sacharidov (21%) (ovsená, jačmenná múka, trehalózy, fruktooligosacharidy ), maltodextrín, proteínový izolát (vaječný bielok), arómy, kakaový prášok (len príchute chocolate a banoffee pie), betanín (len príchuť jahoda), beta karotén (len príchute banán a vanilla), zahusťovadlo karboxymetyl celulóza, bisglycinát horečnatý, sladidlo acesulfam-K, emulgátor sójový lecitín, kyselina askorbová (vitamín C), sladidlo sukralóza, DigeZyme® (komplex enzýmov: amyláza , celuláza, laktáza, lipáza a neutrálne proteáza), tokotrienoly ako Deltagold® (35% tokotrienolov, z toho 84-92% delta-to kotrienolů, 8-16% gamma-tokotrienolov), bisglycinát zinočnatý, Bacillus coagulans (Lactospore®), boritan sodný, bisglycinát meďnatý, pyridoxín hydrochlorid, L-selenometionín (Selenium Select®), pikolinát chromitý, Bifidobacterium bifidum, lactobacillus acidophilus, lactobacillus rhamnosus , cholekalciferol.
Garancia spoločnosti Reflex Nutrition

• Inovatívne technológie
• Najvyššia rating použitých surovín
• Vyrobené zo 100% zelenej energie
• Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
• Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
• Absolútna čistota produktu a zdravotnú nezávadnosť.


Doplnok stravy, sa sladidlami.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!