Výrobcovia Nutrisslim
Kód produktu: 23097
Dostupnosť: Skladom
9,99€
Liver cleanse
100% prírodný bylinkový nápoj s príchuťou pomaranča zameraný na pečeň. Obsahuje štyri superpotraviny, ktorých spoločný účinok je perfektný pre každého, kto je zameraný na detoxikáciu, prevenciu, redukciu viscerálneho tuku a pre každého so zvýšenou hladinou cholesterolu a zlými stravovacími návykmi.
Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:
- Detoxikáciu pečene
- Ochranu pečene
- Prevenciu hromadenie tuku (stukovatenie pečene čiže steatóza)
Pestrec mariánsky (Milk Thistle)
Pestrec je známy ako antioxidant, jeho účinky sa zmieňujú v súvislosti s pečeňovým tukom, regeneráciou a ćinností pečeňových buniek a zažívaním. Je tiež vhodný pri zápche.
Klanopraška čínska (Schisandra)
Klanopraška je čínska bylinka známa tiež ako ovocie piatich chutí. Má celý rad účinkov, medzi ktorými vinníkom, že je po dlho čas užívať tradičnou čínskou medicínou pre detoxikáciu pečene. Mimo to jej účinok súvisí tiež s činnosťou a obnovou pečeňových buniek.
Embliky lekárska (Triphala)
Embliky je kombináciou troch druhov ovocia - amilaki, bibhitaki a haritaki. Amilaki má detoxikačný účinok, bibhitaki súvisí s činnosťou buniek a haritaki pomáha regenerovať.
kurkuma
Kurkuma je rastlinka typickej vône, chuti a tmavo žltej farby. Vo svete je čím ďalej populárnejší jednak pre svoje výnimočné kulinárske vlastnosti, ale aj pre mnohé benefity. Jedným z nich je schopnosť ochrany pečene.
Balenie: 125 g
Dávkovanie: Odporúčaná denná dávka je 5 (1 čajová lyžička). Užívajte jednu dennú dávku, pridajte do vášho obľúbeného nápoja a dobre rozmiešajte. Dávkovanie výrobca 5-10 g bolo upravené podľa slovenskej legislatívy.
Upozornenie: Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vhodné pre vegánov.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!