Výrobcovia Viridian
Kód produktu: 100017
Dostupnosť: Skladom
13,99€
GINKGO BILOBA
Ginkgo je listnatý strom, živá fosília existujúcu nezmenená už 150 miliónov rokov. Najväčšiu zásluhu na tom majú pravdepodobne Číňania, ktorí ginkgo uctievajú a vysádzajú okolo chrámov.
Ginkgo je veľmi známe pre svoje účinky spojené s obehovým systémom a so zásobovaním organizmu kyslíkom. V nadväznosti na to je spojené s mentálnou kondíciou - pamätí, bolesťami hlavy, závratmi, nesoustředěním, tinitom aj depresiou. Napriek rozšíreným domnienkam sa účinok ginkga spojený s pamäťou a duševnou výkonnosťou netýka len seniorov, ale všetkých dospelých jedincov bez rozdielu veku.
Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:
- Duševné kondíciu - pamäť, sústredenosť, výkon
- Podporu pri bolestiach hlavy, závrate, depresiu
- Podporu pri erektilnej dysfunkcii
Balenie: 60 kapsúl (31 g)
Dávkovanie: 1 kapsula denne s jedlom, alebo podľa odporúčania lekára.
Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pokiaľ nie je odporúčané lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie, neodporučí ak lekár. Nie je náhrada pestrej stravy. Skladujte v chlade a suchu, mimo dosahu detí. Vhodné pre vegánov.

Zloženie: obal kapsule hydroxypropylmetylcelulóza, štandardizovaný extrakt z listov ginka dvojlaločného (Ginkgo biloba) 66 mg poskytujúca 24% ginkgo flavónových glykosidov, 6% terpén laktónov. 66 mg extraktu je ekvivalentná 3300 mg celých listov. Na báze lucerny (280mg), spiruliny (35mg) a čučoriedky (35mg).

Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!