Výrobcovia Viridian
Kód produktu: 10010
Dostupnosť: Skladom
18,39€
ORGANIC KELP (BIO Kelp)
Ascophyllum nodosum čiže Kelp je vodná chaluha, ktorá je prirodzene bohatá na jód a ďalšie prvky. Kelp Viridian je vyrobený pod ochranou známkou Seagreens® zaisťujúce čistotu vody, v ktorej chaluha vyrástla, a šetrný spôsob spracovania.
Produkt je vhodný pre všetky orientované na:
- Stav zažívacieho traktu
- detoxifikácie
- Posilnenie imunity
Čistota produktu
- Svoju čistotou a zložením spĺňa tento produkt parametre kategórie Kosher
- Všetky zložky sú 100% aktívne
- Použitá je výhradne forma kvalitných kapslí rastlinného pôvodu s obsahom "voľného" prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných spojív a lepidiel, ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
- Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky
- Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov
- Neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú
Balenie: 90 kapsúl (54 g)
Dávkovanie: Berte 1 kapsulu denne s jedlom, alebo podľa odporúčania lekára.
Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pokiaľ nie je odporúčané lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie, ak lekár neurčí inak. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v chlade a suchu. Osoby s ochorením štítnej žľazy konzultujte použitia s lekárom.

Zloženie: v 1 vegetariánske kapsuli: Bio Kelp (Seagreens®; Ascophyllum nodosum) 600 mg, poskytujúce jód v množstve 420 mikrogramov (280% RHP), obal kapsule hydroxy propyl metyl celulóza. RHP - Referenčná hodnota príjmu priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal).

Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!