Výrobcovia Nutrisslim
Kód produktu: 23033
Dostupnosť: Skladom
11,99€

Good morning Supermix

Zmes Dobré ráno predstavuje ideálnu podporu pre zdravý a aktívny životný štýl. Poskytuje celodennú zdroj živín, naplní vás energiou, vitalitou, vyhnete sa stresu. Ideálny na raňajky ale aj popoludňajších hodinách.
Táto BIO zmes obsahuje sedem starostlivo vybraných rastlín bez akýchkoľvek chemických aditív. Všetky sú prirodzene výživovo hodnotné, bohaté na esenciálne mastné kyseliny, proteíny, aminokyseliny, vitamíny, minerály a antioxidanty.
Konopný proteín - v rastlinnej ríši je jedným z najviac koncentrovaných zdrojlů živín, veľmi dobre vyvážený zdroj esenciálnych aminokyselín, proteínu, vitamínov, minerálov a antioxidantov
Spirulina - perfektný zdroj bielkovín a aminokyselín, viac ako 60%
Chlorella - najväčší zdroj chlorofylu vôbec, silný antioxidant
Acai bobule - ovocie bohaté na antioxdiační látky
Jačmenná tráva - výživovo bohatý multivitamínový doplnok
Maca - energie, stres, libido
Lucuma - prírodné sladidlo dodávajúce jedlu lahodnú sladkú chuť, nízky glykemický index

Balenie: 125 g

Dávkovanie: Odporúčaná denná dávka je 15 g (3 čajové lyžičky). Zamiešajte do ovocnej alebo zeleninovej šťavy.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí. Vhodné pre vegánov.


Zloženie: bio maca (Lepidium meyenii) (30%), bio konopný proteín (20%), bio acai (Euterpe oleracea) (10%), bio spirulina (Arthrospira sp.) (10%), bio chlorella (Chlorella vulgaris) (10%), bio lucuma (Pouteria lucuma) (10%), bio zelený jačmeň (Hordeum vulgare) (10%).


Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!