Výrobcovia Reflex
Kód produktu: 10536
Dostupnosť: Skladom
11,99€
Ginkgo Biloba - (Ginko dvojlaločné)

Číňania používajú úspešne Ginkgo biloba už takmer 2800 rokov v rámci tradičnej čínskej medicíny. Reflex Nutrition Ginkgo extrakt obsahuje 24% bioaktívnych glykozidov.

Súčasná legislatívne opatrenia EÚ nám neumožňujú popisovať ďalšie výhody tohto produktu, tak ako to bolo možné skôr. Internetové stránky a odborná literatúra však ešte stále ponúkajú dostatok dostupných, objektívnych informácií o aktívnych látkach v tomto produkte.

Vysoká kvalita, pôvod a čistotu použitých zložiek + minimum balastných aditív.

Hlavnou filozofiou všetkých produktoch Reflex Nutrition je maximálna kvalita a čistota použitých surovín s minimom balastných aditív. Preto je tiež použitá výhradne forma kapsúl. Značka Reflex Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných "spojív a lepidiel", ktoré môžu vo vysokom počte prípadov tvoriť až 50% tablety.


Balenie: 90 kapsúl

Odporúčané dávkovanie: Berte 1 kapsulu denne. Dostatočne zapite vodou.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte v tme, suchu a chlade. Nevhodné pre osoby mladšie ako 16 rokov.


Výživové údaje:
Počet dávok v balení: 90
1 kapsula
Extrakt z Ginkgo biloba 50: 1 (24% flavóny glykozidov)
120 mg

Zloženie v 1 želatínovej * kapsulu: štandardizovaný extrakt z ginka dvojlaločného, maltodextrín, protihrudkujúca látka stearan horečnatý, protihrudkujúca látka dioxid kremičitý. * nevhodné pre vegetariánov.

Čím sa Reflex Ginkgo biloba líši od konkurencie?

Extrakt ginkgo biloba vo výrobku Reflex Nutrition (6% terpén laktón) je pripravený zo sušených listov ginka dvojlaločného.

Garancia spoločnosti Reflex Nutrition

• Inovatívne technológie
• Najvyššia rating použitých surovín
• Vyrobené zo 100% zelenej energie
• Vyrobené zo 100% obnoviteľných zdrojov v recyklovaných obaloch
• Vyrobené v súlade s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testovanie na neprítomnosť látok dopingovej povahy
• Absolútna čistota produktu a zdravotnú nezávadnosť.Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!