Výrobcovia Viridian
Kód produktu: 1006410064
Dostupnosť: Skladom
13,99€
100% Organic Digestive Elixir 50 ml
Digestíva majú dlhodobú tradíciu čoby látky podporujúce trávenie. Stimulujú tráviaci systém pred jedlom a napomáhajú optimálnemu spracovávanie živín, ktoré začína už v ústach, kde chuťové bunky stimulujú sliny k uvoľňovaniu enzýmov.

Horkej chuti, ktoré sú pre digestíva charakteristické, sú po kultúrami po celom svete užívajú na stimulovanie zažívacieho traktu. Často sa vyrábajú tinktúry pomocou máčanie horko chutiacich koreňov, listov, bobúľ a ovocie v alkohole, alebo sa miešajú zmesi používané pred alebo po jedle. Už v 18.storočí sa navyše zistilo, že horké nápoje zjemňujú nápoje alkoholické, preto od tejto doby akýkoľvek koktail obsahoval takzvané "žalúdočné kvapky", tento trend však bohužiaľ vymizol.

Digestíva za sebou majú dlhú históriu bezpečného používania, hodí sa pre upokojenie podráždeného žalúdka, pre zmiernenie kocoviny alebo pre podporu pečene.
Čistota produktu
- Svoju čistotou a zložením spĺňa tento produkt parametre kategórie Kosher
- Všetky zložky sú 100% aktívne
- Použitá je výhradne forma kvalitných kapslí rastlinného pôvodu s obsahom "voľného" prášku
(Značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu
balastných spojív a lepidiel, ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
- Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky
- Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov
- Neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu,
pridanej cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú
Balenie: 50 ml

Dávkovanie: 20 kvapiek v malom množstve vody 3x denne ihneď po jedle alebo podľa potreby. Maximálne 60 kvapiek denne.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza vyváženú pestrú stravu. Vhodné pre vegánov. Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu detí.

 
Zloženie: Voda, bio med 20%, bio alkohol 20%, bio ibiš lekársky extrakt z koreňa 16% (Althaea officinalis), bio túžobník brestový extrakt 16% (Filipendula ulmaria), bio mäta pieporná extrakt 16% (Mentha piperita), bio fenikel obyčajný extrakt zo semien 16% (Foeniculum vulgare), bio angelika lekárska extrakt z koreňa 10% (Angelica archangelica), bio horec žltý extrakt z koreňa 6% (Gentiana lutea).Doplnok stravy s ibiš, túžobníkom a mätou.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!