Výrobcovia Nutrisslim
Kód produktu: 23064
Dostupnosť: Skladom
9,99€
Chlorella tablets
Chlorella je jednobunková zelená riasa patriaci medzi najstaršie organizmy na planéte so schopnosťou fotosyntézy. Pôvodne pochádza z Ázie a je veľmi cenená pre vysoký obsah bielkovín a celej rady ďalších živín. Po vysušení obsahuje 45% bielkovín, 20% tukov, 5% vlákniny a 10% vitamínov a minerálov. Pri dnešnej veľkoprodukcii sa pestuje vo veľkých okrúhlych rybníkoch, ktorých vody musí byť bohaté na minerály.
Spirulinu a chlorellu možno bez obáv konzumovať aj vo forme tabliet - majú prirodzenú schopnosť držať tvar, preto pri výrobe nemusí byť použitá žiadna spojiva.
Vhodné pre všetky orientované na:
- Získanie silného antioxidantu (chlorella je najväčším zdrojom chlorofylu)
- Získanie bohatého zdroje bielkovín
- Získanie účinného probiotiká
- Zvýšenie psychickej i fyzickej kondície
Balenie: 125 g
Dávkovanie: Odporúčaná denná dávka je 12 až 40 tabliet denne (1 tableta zodpovedá 250 mg). Určené množstvo užívajte v niekoľkých dávkach v priebehu dňa, zapite vodou. Denná dávka 40 tabliet zodpovedá použitia 10 g chlorelly.
Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl. Vhodné pre vegánov. Krajina pôvodu: Čína.

zloženie:   Chlorella (Chlorella vulgaris) 250 mg.

Chlorella v tabletách. NATURAL & vegan & RAW.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!