Výrobcovia Viridian
Kód produktu: 10012
Dostupnosť: Skladom
22,99€
Vegan EPA & DHA
Tento doplnok ponúka vegánsku a vegetariánskou alternatívu k živočíšnym omega-3 olejom. Obsahuje veľké množstvo kyseliny eikosapentaénovej (EPA) a kyseliny dokosahexaenovej (DHA), rovnako ako kyselín linolénovej (ALA), linolovej (omega-6) a olejové (omega-9). Olej je získaný z morskej riasy Marina Algae a šalvie semienok. Doplnený je o pomarančový olej a vitamín E.
Produkt možno odporučiť pre všetky jedinca orientované na:
- Psychickú kondíciu a stav kognitívnych funkcií
- Stav obehového systému a srdca
- Prevenciu a podporu pri zápale
- Celkový stav organizmu
- Podporu pri tehotenstve
Zdroje EPA a DHA
Tieto kyseliny možno prirodzene nájsť v rybom mäse práve vďaku tomu, že ryby konzumujú riasy, ktoré omega-3 obsahujú. Nové technológie sú však schopné extrahovať tieto látky priamo z rias.
Esenciálne mastné kyseliny sú absorbované v gastrointestinálnom trakte a rýchlo sa dostávajú do tela, kde sa podieľa na celom rade pochodov a funkcií. Ich príjem je dôležitý pre každého, najmä však pre vegánov a všetkých, ktorí pravidelne nekonzumujú rybie produkty či majú inak nevyváženou stravu.
Balenie: 30 ml
Dávkovanie: dospelí a deti od 12 rokov užívajte 0,5 ml 2-4x denne, deti od 1 do 12 rokov 0,25 ml 2-4x denne alebo podľa odporúčania lekára.
Upozornenie: Po otvorení uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 6 týždňov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhrada pestrej stravy. Skladujte v chlade a suchu mimo dosahu detí. Vhodné pre vegánov.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!