Výrobcovia Purasana
Kód produktu: 10779
Dostupnosť: Skladom
16,99€
OH MEGA SUPER SHAKE BIO
Super šejk od Purasany sú delikátne Instantný nápoje zo superpotravín v BIO kvalite. Sú pre každého, kto hľadá kombináciu skvelej chuti a hodnotného výživového profilu. Netreba ich nijako ďalej dochucovať, stačí len zaliať mliekom alebo obľúbeným nápojom. Príchute sú namiešané tak, aby zachutili každému - vyskúšajte a uvidíte, že si Super šejka hneď obľúbite.
Oh Mega
Príjem mastných kyselín je pre správne fungovanie organizmu nevyhnutný, dôležitý je však aj ich pomer, ktorý niekedy býva nevyvážený. Drink Oh Mega obsahuje esenciálne mastné kyseliny z rastlinných zdrojov, omega 3 a vlákninu - pochutíte si a zároveň máte istotu vyváženého príjmu mastných kyselín.
Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:
- Vyvážený zdroj mastných kyselín
- Obohatenie stravy o lahodný drink zo superpotravín
Balenie: 200 g
Použitie: 3 čajové lyžičky vmiešajte do 300 ml mlieka, zeleninového nápoja alebo ovocného džúsu pomocou šejkra, miešajte 15 sekúnd. Vypite ihneď po namiešaní alebo počas dňa.
Upozornenie: Vhodné pre vegánov. Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu detí. Sáčok tesne uzavrite po každom použití.

Výživové údaje:
Zloženie: bio konopný proteín v prášku, bio mrkva, bio hrachový proteín (28%), bio červená repa , bio paradajka, bio konopné semienka (8,5%), bio ľanové semienka (5,5%), bio agáve , bio inulín , bio arabská guma, bio citrónová aróma.

Bio prášok s obsahom omega 3.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!