Výrobcovia Good Hemp
Kód produktu: 050021
Dostupnosť: Skladom
11,99€
GOOD HEMP OIL
GOOD Oil Original je britský, za studena lisovaný farmársky olej z konopných semienok , určený pre univerzálne kulinárske využitie. Producent a výrobca, rodinná spoločnosť Braham & Murray, vlastniaci farmu a výrobné zázemie v severnom Devone, bez preháňania vie, odkiaľ každej použitej konopné semienko na výrobu oleja pochádza. Nič umelého, žiadne bielenie, chémia, herbicídy, alebo pesticídy, žiadne prebaľovanie. Iba čistý & naturálnej olej s bezkonkurenčnou chuťou, jasným pôvodom a kvalitou od priameho výrobcu.

GOOD Oil je bohatý na omega-3 nenasýtené mastné kyseliny. V skutočnosti obsahuje GOOD Oil 25x viac omega-3, ako olivový olej, to znamená že v 1 litri GOOD Oil je rovnaké množstvo omega-3 ako v 25 litroch olivového oleja! GOOD Oil možné samozrejme využívať pri varení absolútne rovnako ako olivový olej.

GOOD Oil Original

• Vyšší obsah omega-3,6,9 nenasýtených mastných kyselín než akýkoľvek iný kulinársky olej.
• Prirodzene vysoký obsah dôležitých omega-3 nenasýtených mastných kyselín.
• 1 polievková lyžica (10ml) obsahuje 94% odporúčanej dennej dávky omega-3.
• GOOD Oil obsahuje oproti olivovému oleju polovičné množstvo nežiaducich nasýtených mastných kyselín.
• Neobsahuje trans tuky.

Naturálne produkty, alebo BIO?

Všetky naše farmárske produkty vyrábame skôr prírodnou cestou, než organickú čiže bio výrobou, a máme pre to tieto dôvody:

• Prírodné produkcie konope je udržateľnejšie a prospešnejšie životnému prostrediu. Počas prirodzeného pestovanie sa nepoužívajú žiadne pesticídy či herbicídy a polia poskytuje prirodzené prostredie všetkým živočíchom po celý rok.
• Počas rastu netreba odburiňovať konopné polia (mechanicky ani chemicky), a to vďaka dobre načasované osev, dobrému hospodárenia a užitočnému striedanie pestované úrody.
• Pri našom pestovaní konope, nepríde ani lístok na zmar. Nič nie je nevyužité. Pri pestovaní v rámci pravidiel BIO, dochádza k zničeniu vlákna, čo znamená, že by nemohlo byť ďalej využité.
• Vláknina z nášho konope sa ďalej využíva na výrobu stavebných materiálov, ako je "Hemcrete". Tieto stavebné materiály poskytujú neuveriteľné tepelno-izolačné schopnosti a obmedzujú spotrebu tepla. Hemcerete bol tiež použitý pre výstavbu 250 sociálnych domov v roku 2010.

Príchuť: Natural


Balenie: 500ml
Odporúčané použitie: ideálna na varenie, grilovanie, pečenie zeleniny, do dressingov a omáčok na šaláty.
Upozornenie: Skladujte v chlade a tme.


Výživové údaje:
100 g
Energetická hodnota
3700 kJ / 900 kcal
100 g
9,5 g
12,1 g
74 g
Z toho Omega 3
18,2 g
Z toho Omega 6
54 g
0 g
0 g
<0,1 g
soľ
<0,1 g


Zloženie: za studena lisovaný, natívne olej z britských konopných semienok . Farba: jasne zelená.

Jedlý olej jednodruhový, lisovaný za studena. Natívne olej z konopných semienok (0% THC), s garantovaným pôvodom.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!