Výrobcovia Purasana
Kód produktu: 10746
Dostupnosť: Skladom
13,99€
VIRGIN COCONUT OIL BIO
Kokosový olej v BIO kvalite pôvodom zo Srí Lanky. Olej má mnohostranné využitie, od studenej kuchyne až po starostlivosť o pleť a telo. Hodí sa ako prírodná alternatíva chemickým krémom zo supermarketov, je vynikajúci v starostlivosti o suchú pokožku, drobné ranky alebo ako masážny olej. Jeho výživové vlastnosti, neutrálnu chuť a jemnú vôňu ocení každý, kto si chce dopriať z prírodných produktov to najlepšie.
Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:
- Obohatenie studenej kuchyne - bohatý zdroj živín
- Starostlivosť o pleť, vlasy, nechty
- Masáže a relaxáciu
Prírodné bohatstvo Srí Lanky
Purasana predstavuje novú radu Fairtrade kokosových produktov od malej rodinnej firmy zo Srí Lanky, ktorá sa zaoberá pestovaním už po tretej generácii. Kokosové palmy rastú dokopy spolu s ananásovníku, banánovníky a kávovníky. Farmári palmy hnojí špeciálnou technikou - do polkruhových jám okolo kmeňov zakopávajú škrupiny plodov bohaté na draslík. To poskytuje palmám dostatok živín a zároveň posilňuje schopnosť pôdy zadržiavať vodu. Kokosy sú zbierané každých 6-7 týždňov, šetrne skladované, následne zbavené šupky a potom jemne spracovávané na cieľový výrobok.
Fairtrade
Vysoké štandardy Fairtrade obnáša alternatívny prístup ku klasickému biznisu - Fairtrade je založený na partnerstve medzi výrobcami a konzumentov, a vznikol preto, aby vyvážil nerovné obchodné vzťahy v klasickom biznise a nestabilné trhy. Zákazník tak má istotu, že nakupuje produkt od poctivého predajcu, ktorý ho vydal priamo od výrobcu, nie cez rad medzičlánkov zvyšujúcich cenu na úkor zákazníka i producenta.
Balenie: 500 ml
Upozornenie: Skladujte v suchu, chlade, tme. Ukladajte mimo dosahu detí.

Výživové údaje:
100 g
3761 kJ / 899 kcal
99,97 g
95 g
0 g
0 g
0 g
0 g
Zloženie: 100% BIO Fairtrade kokosový tuk (Cocos nucifera) z kokosov zo Srí Lanky. Kokosový olej je kvapalný pri teplote> 25 ° C, je vhodný pre smaženie, pečenie, varenie.

Jedlý rastlinný jednodruhový tuk.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!