Výrobcovia Nutrisslim
Kód produktu: 23100
Dostupnosť: Skladom
18,99€
Total Detox
Balíček prírodných doplnkov zameraný na komplexnú očistu organizmu. Obsahuje dva doplnky - Detox s látkami pre celkovú detoxikáciu a Liver Cleanse zameraný na pečeň.
Organizmus očistený od toxických látok je oveľa menej náchylný k vzniku chorôb a podáva tiež lepšiu fyzický a psychický výkon. V neposlednom rade sa bez umelých látok v tele budete tiež lepšie cítiť.
Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:
- Celkovú očistu, očistu pečene
- Zlepšenie celkovej kondície a imunity
- Zlepšenie fyzického i psychického výkonu

Liver cleanse
100% prírodný bylinkový nápoj s príchuťou pomaranča zameraný na pečeň. Obsahuje štyri superpotraviny, ktorých spoločný účinok je perfektný pre každého, kto je zameraný na detoxikáciu, prevenciu, redukciu viscerálneho tuku a pre každého so zvýšenou hladinou cholesterolu a zlými stravovacími návykmi.
Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:
- Detoxikáciu pečene
- Ochranu pečene
- Prevenciu hromadenie tuku (stukovatenie pečene čiže steatóza)
Pestrec mariánsky (Milk Thistle)
Pestrec je známy ako antioxidant, jeho účinky sa zmieňujú v súvislosti s pečeňovým tukom, regeneráciou a činností pečeňových buniek a zažívaním. Je tiež vhodný pri zápche.
Klanopraška čínska (Schisandra)
Klanopraška je čínska bylinka známa tiež ako ovocie piatich chutí. Má celý rad účinkov, medzi ktorými vinníkom, že je po dlho čas užívať tradičnou čínskou medicínou pre detoxikáciu pečene. Mimo to jej účinok súvisí tiež s činnosťou a obnovou pečeňových buniek.
Embliky lekárska (Triphala)
Embliky je kombináciou troch druhov ovocia - amilaki, bibhitaki a haritaki. Amilaki má detoxikačný účinok, bibhitaki súvisí s činnosťou buniek a haritaki pomáha regenerovať.
kurkuma
Kurkuma je rastlinka typickej vône, chuti a tmavo žltej farby. Vo svete je čím ďalej populárnejší jednak pre svoje výnimočné kulinárske vlastnosti, ale aj pre mnohé benefity. Jedným z nich je schopnosť ochrany pečene.
Balenie: 125 g
Dávkovanie: Odporúčaná denná dávka je 5 (1 čajová lyžička). Užívajte jednu dennú dávku, pridajte do vášho obľúbeného nápoja a dobre rozmiešajte. Dávkovanie výrobca 5-10 g bolo upravené podľa slovenskej legislatívy.
Upozornenie: Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vhodné pre vegánov.


Doplnok stravy sa sladidlami.

detox Supermix
BIO zmes superpotravín Detox Supermix obsahuje päť starostlivo vybraných superpotravín, ktoré sú 100% čisté a bez akýchkoľvek umelých aditív. Všetky zložky sú prirodzene výživovo veľmi hodnotné, bohaté na esenciálne mastné kyseliny, proteíny, aminokyseliny a antioxidanty.
Pšeničná tráva - prirodzený zdroj vlákniny, bielkovín, vitamínov a minerálov
Jačmenná tráva - multivitamínový doplnok, vysoký obsah chlorofylu
Chlorella - najsilnejší zdroj chlorofylu medzi všetkými potravinami vôbec
Spirulina - zdroj aminokyselín a bielkovín, viac ako 60%
Lucuma - prírodné sladidlo, ktoré dodáva jedlu lahodnú sladkú chuť a má veľmi nízky glykemický index
Produkt je vhodný pre všetky orientované na:
- účinnú detoxikáciu organizmu
- prírodný zdroj bielkovín
- prírodný zdroj vitamínov a ďalších živín
- antioxidačné podporu organizmu
Balenie: 125 g
Dávkovanie: Odporúčaná denná dávka - 5g (1 čajová lyžička). Rozmiešajte v akomkoľvek nápoji (šťava, koktail, voda, čaj).
Upozornenie: Skladujte na chladnom a suchom mieste. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu a zdravý životný štýl. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Vhodné pre vegánov.

Výživové údaje:
100 g 5 g (1 dávka) **
Energetická hodnota 1171 kJ / 279 kcal 59 kJ / 14 kcal
tuky 6,06 g 0,3 g
Z toho nasýtené mastné kyseliny 0,94 g 0,05
sacharidy 15,45 g
0,78 g
Z toho cukry 5,46 g 0,27 g
vláknina 24,8 g 1,24 g
bielkoviny 35 g 1,75 g
soľ 0,2 g 0,01 g
vitamín C 311 mg 15,5 mg (388% *)
*% ODD -% odporúčanej dennej dávky. ** 1 dávka zodpovedá 5 g. Balenie obsahuje 25 dávok.
Zloženie: Bio zelená pšenica (45%), bio spirulina (15%), bio chlorela (10%), bio zelený jačmeň (10%), bio lucuma (10%), bio citrónová tráva (10%).

Doplnok stravy v bio kvalite.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!