Výrobcovia Purasana
Kód produktu: 10795
Dostupnosť: Skladom
18,99€
VITALITY MIX BIO (Mix Vitalita)

Maximálna zachovanie živín v certifikovanej kvalite BIO.

Zmes siedmich prísad - bobúľ acai , lucumy, macy, guarany, kakaa , spiruliny a prášku zo zelenej pšenice. Obsahuje kofeín (10,5 mg / 100 ml). Nie je vhodné pre deti a mladistvých, tehotné a dojčiace ženy.


acai

Hroznu podobné bobule acai rastú na brehoch Amazonky, kde sa im darí vďaka úrodnej a na živiny bohaté pôde dažďového pralesa. Akonáhle dozrejú, sú na antioxidanty bohaté bobule spracované na jemný fialový prášok. Sú považované za jeden z najvýživnejších druhov ovocia na svete, ktorý je prirodzeným zdrojom radu živín fytonutrientov.

Majú jedinečnú, veľmi špecifickú chuť. Sú ideálne na rozpustenie v pomarančových džúsoch alebo inej ovocnej šťave, na pridanie do palaciniek, chleba alebo koláčmi, smoothies, kokteilu alebo šalátu. Možno ich miešať s jogurtom, tvarohom, dezerty, ovsenou kašou alebo inými raňajkovými jedlami.


Lucuma

Prášok sa získava zo sušených drvených plodov stromu Pouteria Lucuma, ktorý rastie v Andách. Jeho ovocie je známe ako "Zlato Inkov". Je ideálnou alternatívou k iným sladidlám, má nízky glykemický index a zároveň lahodnú chuť. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry, B-vitamíny, minerály a fytonutrienty.

Lucuma je bohatá na pomalé sacharidy = ideálne palivo pre telo. Má prírodné sladkú chuť, žiadne nezdravé cukry, ideálne pre diabetikov. Nízky glykemický index, v Peru sa používa ako detská strava namiesto zemiakov.

Má mäkkú, mierne sladkastú chuť s nedefinovateľnou "nebeskú" dohrou a náznaky javora a sladkých zemiakov. Je ideálny do ovocných šalátov, koktailov, jogurtov, zmrzliny, k sušienkam alebo dezertom s plnou, karamelu podobnú chuťou.


maca

Maca je malá koreňová zelenina pestovaná po stáročia pôvodnými obyvateľmi Ánd, kde rastie iba v nadmorskej výške nad 3500 metrov. Koreň sa najprv nechá vysušiť na slnku a potom ich zomletá. Prirodzene obsahuje vápnik a železo, je ideálny pre podporenie fyzického i duševného výkonu aj ako zdroj energie a stimulant libida.

Má ľahko sladovú chuť, funguje dobre ako emulgátor, veľmi bezpečná pre dlhodobé užívanie, má zahrievajúce efekt, ideálne pre použitie v šejcích, dobrá v kombinácii so sušeným kakaom, dá sa pridať do šalátov, dresingov, polievok, dezertov alebo pudingov.


Guarana

Prášok sa získava zo mletých semien popínavé rastliny Paullinia cupana je popínavá rastlina vyskytujúca sa v oblasti Amazónie. Látka guaranín, ktorú prášok obsahuje, je podobný kofeínu a v semenách tejto rastliny sa vyskytuje celkom prirodzene. Najväčší rozdiel medzi kofeínom a guaranín je v rýchlosti vstrebávania - guaranín opúšťa telo oveľa pomalšie, vďaka čomu je povzbudzujúci účinok oveľa dlhšia a rovnomernejšie.


kakao

Kakaové bôby sú plody Theobroma cacao, malého stále zeleného stromu rastúceho v tropických klimatických podmienkach. Kakao je prirodzene bohaté na nutričné ​​elementy a fytonutrienty. Po stránke antioxidantov ide o jednu z najbohatších potravín vôbec - obsahuje ich obrovské množstvo (viac ako červené víno, čučoriedky, Acai bobule, granátové jablká a Goji bobule dohromady).


Spirulina

Spirulina je mikroskopická sladkovodná riasa, ktorá prirodzene obsahuje väčšie množstvo dôležitých živiny a fytonutrientov než takmer všetky známe potraviny. Okrem toho, živiny poskytnuté telu Spirulinou sú lepšie vstrebávajú telom. Silný antioxidant, alternatíva pre multivitamínové prípravky.

Chuť je medzi klasickou zeleninou jedlými morskými riasami, mäkšie ako chlorela. Možno ľahko kombinovať so zeleninou alebo rozpustiť v nápoji podľa vášho výberu, ideálne dokopy s džúsy.


Prášok zo zelenej pšenice

Pšenica má detoxikačný účinok vďaka obsahuje chlorofylu, ďalej obsahuje viac ako 80 rôznych typov enzýmov a mnoho zásaditých látok. Ideálne pre doplnenie chýbajúcich živín v tele.

Má pomerne mäkkú, neutrálne a veľmi typickú chuť, ideálny pre rozpustenie v nápoji podľa vášho výberu alebo pre pridanie do polievok. Možno použiť v šejcích, smoothies a mnohých ďalších pokrmoch alebo skombinovať s inými superpotraviny.


Balenie: 250g

Dávkovanie: 3 vrchovaté čajové lyžičky (12 g) denne zmiešajte s 300 ml šťavy, mlieka, ovocného alebo zeleninového kokteilu.
Upozornenie: Obsahuje kofeín (10,5 mg / 100 ml). Nie je vhodné pre deti a mladistvých, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza vyváženú pestrú stravu. Vhodné pre vegánsku stravu. Skladujte na suchom mieste mimo dosahu detí. Sáčok tesne uzavrite po každom použití.


Výživové údaje:
Počet dávok v balení: 20 x 12 g *
100 g
Energetická hodnota
1380 kJ / 329 kcal
5,2 g
2,5 g
2,14 g
0,55 g
35,6 g
19 g
26,6 g
21,6 g
soľ *
0,29 g
Ďalší zložky
13,12 mikrogramov (25% DDD)
0,63 mg (57% DDD)
0,84 mg (60% DDD)
2,5 mg (16% DDD)
145 mikrogramov (73% DDD)
1395 mg (70% DDD)
185,15 mg (23% DDD)
330,2 mg (47% DDD)
126,5 mg (34% DDD)
17 mg (121% DDD)
3,87 mg (39% DDD)
0,87 mg (87% DDD)
0,375 mg (19% DDD)
37,5 mikrogramov (68% DDD)
12,5 g (31% DDD)
chlorofyl
225 mg
32,5 mg
10 mg
zeaxanthin
26,25 mg
262,5 mg
Theobromin
0,6 g
* 1 dávka zodpovedá 12 g. Balenie obsahuje 20 dávok.
% DDD -% odporúčanej dennej dávky

Zloženie v 12 g: maca (Lepidium peruvianum) 2,7 g, kakaový prášok 2,4 g, lukuma (Pouteria lucuma) 2,4 g, zelená pšenica 1,8 g, Spirulina platensis 1,5 g, mletá semená guarany ( paullinia cupana) 0,9 g, plody Açai (Euterpe oleracea) 0,3 g.


Doplnok stravy s obsahom kofeínu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!