Výrobcovia Purasana
Kód produktu: 10771
Dostupnosť: Skladom
16,99€
TOTAL DETOX MIX BIO

Maximálna zachovanie živín v certifikovanej kvalite BIO = superpotraviny značky Purasana.

Zmes šiestich prísad - chlorelly, spiruliny, kakaa , prášku z jačmeňa , lucumy a prášku zo zelenej pšenice.


Chlorella

Chlorella je sladkovodná riasa a jeden z najkomplexnejších potravinových zdrojov na svete. Prirodzene obsahuje veľký rozsah nutrientov a fytonutrientov. Má najväčší obsah chlorofylu zo všetkých rastlín na Zemi. S minimálnym príjmom 3g denne posilňuje vitalitu a pomáha odstrániť ťažké kovy z tela.

Má netradičné a silnú chuť, najlepšie sa hodí v kombinácii so zeleninou, možno ju ľahko rozmiešať v ľubovoľnom nápoji.


Spirulina

Spirulina je mikroskopická sladkovodné sinice, ktorá prirodzene obsahuje väčšie množstvo dôležitých živiny a fytonutrientov než takmer všetky známe potraviny. Okrem toho sú živiny poskytnuté telu Spirulinou sú lepšie vstrebávajú. Pri minimálnom dennom príjme 600-900 mg je Spirulina ideálnym výživovým doplnkom pri chudnúcich programoch a diétach. Silný antioxidant, alternatíva pre multivitamínové prípravky.

Chuť sa pohybuje medzi klasickou zeleninou a jedlými morskými riasami, je mäkší ako chlorela. Možno ľahko kombinovať so zeleninou alebo rozpustiť v nápoji podľa vášho výberu, ideálne dokopy s džúsy.


kakao

Kakaové bôby sú plody Theobroma cacao, malého stále zeleného stromu rastúceho v tropických klimatických podmienkach. Kakao je prirodzene bohaté na nutričné ​​elementy a fytonutrienty. Po stránke antioxidantov ide o jednu z najbohatších potravín vôbec - obsahuje ich obrovské množstvo (viac ako červené víno, čučoriedky, Acai bobule, granátové jablká a Goji bobule dohromady).


Barley Grass Raw Powder (Prášok z jačmeňa)

Prášok je extrahovaný z čerstvých jadier jačmeňa a obsahuje veľké množstvo dôležitých látok, preto je prirodzeným zdrojom živín a fytoživín. Čerstvá tráva z jačmeňa sa sušia a spracováva hneď po zbere.

Má silné detoxikačné účinky vďaka chlorofylu, dodáva organizmu energiu a pôsobí veľmi priaznivo na imunitný systém.


Lucuma

Prášok sa získava zo sušených drvených plodov stromu Pouteria Lucuma, ktorý rastie v Andách. Jeho ovocie je známe ako "Zlato Inkov". Je ideálnou alternatívou k iným sladidlám, má nízky glykemický index a zároveň lahodnú chuť. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry, B-vitamíny, minerály a fytonutrienty.

Lucuma je bohatá na pomalé sacharidy = ideálne palivo pre telo. Má prírodné sladkú chuť, žiadne nezdravé cukry, ideálne pre diabetikov. Nízky glykemický index, v Peru sa používa ako detská strava namiesto zemiakov.

Má mäkkú, mierne sladkastú chuť s nedefinovateľnou "nebeskú" dohrou a náznaky javora a sladkých zemiakov. Je ideálny do ovocných šalátov, koktailov, jogurtov, zmrzliny, k sušienkam alebo dezertom s plnou, karamelu podobnú chuťou.


Wheat Grass Raw Powder (Prášok zo zelenej pšenice)

Pšenica má detoxikačný účinok vďaka obsahuje chlorofylu, ďalej obsahuje viac ako 80 rôznych typov enzýmov a mnoho zásaditých látok. Ideálne pre doplnenie chýbajúcich živín v tele.

Má pomerne mäkkú, neutrálne a veľmi typickú chuť, ideálny pre rozpustenie v nápoji podľa vášho výberu alebo pre pridanie do polievok. Možno použiť v šejcích, smoothies a mnohých ďalších pokrmoch alebo skombinovať s inými superpotraviny.


Balenie: 250 g

Dávkovanie: 3 vrchovaté čajové lyžičky (9 g) 2x denne zmiešajte s 300 ml šťavy, mlieka, ovocného alebo zeleninového kokteilu.
Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov. Pre tehotné a dojčiace ženy používaní výrobku odporúčame po konzultácii s lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza vyváženú pestrú stravu. Vhodné pre vegánsku stravu. Skladujte na suchom mieste mimo dosahu detí. Sáčok tesne uzavrite po každom použití.


Výživové údaje:
Počet dávok v balení: 13 x 18 g *
100 g
Energetická hodnota
1320 kJ / 316 kcal
5,4 g
2,63 g
1,31 g
1,46 g
19,8 g
9,9 g
34,5 g
29,9 g
soľ **
0,31 g
Ďalší zložky
18,5 mikrogramov (25% DDD)
1,2 mg (109% DDD)
1,86 mg (133% DDD)
8 mg (50% DDD)
0,4 mg (29%)
440 mikrogramov (220% DDD)
2045 mg (102% DDD)
245 mg (31% DDD)
Potom 468,7 mg (67% DDD)
31,24 mg (223% DDD)
7,61 mg (76% DDD)
1,05 mg (105% DDD)
1,3 mg (65% DDD)
90 mikrogramov (164% DDD)
10 mg (25%)
chlorofyl
980 mg
106 mg
88 mg
zeaxanthin
21 mg
Theobromin
0,72 g
* 1 denná dávka zodpovedá 18 g. Balenie obsahuje 13 denných dávok.
** Soľ je obsiahnutá v potravine výlučne v dôsledku prirodzene sa vyskytujúceho sodíka.
% DDD -% odporúčanej dennej dávky


Zloženie vo 18 g (jednej dennej dávke): Chlorella vulgaris prášok 3,6 g, zelený jačmeň prášok 3,6 g, zelená pšenica prášok 3,6 g, lukuma (Pouteria lucuma) prášok 3,6 g, Spirulina platensis prášok 1, 8 g, kakaový prášok 1,8 g.


Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!