Výrobcovia Viridian
Kód produktu: 100791
Dostupnosť: Skladom
20,99€
100% Organic Soul Food Greens
Táto unikátna, šiestich dvojzložková zmes z kategórie All-In-One Superfood (všetko v jednom balení) ponúka kompletný, naturálne zdroje chlorofylu a všetkých dôležitých vitamínov, chelatovaných minerálov, aminokyselín, nenasýtených mastných kyselín, antioxidantov, super oxid dismutázy a ďalších dôležitých fytonutrientov. Je pozoruhodné, že hemoglobín, naše krvné farbivo (krvinky), má takmer rovnakú štruktúru ako chlorofyl, ktorého je táto zmes bohatým zdrojom.
Exkluzívna kombinácia 100% organických zelených zdrojov v koncentrovanej forme s garantovanou, certifikovanou čistotou:
- 100% organický, certifikovaný mladý zelený jačmeň
- 100% organická, certifikovaná mladá zelená pšenica
- 100% organická, certifikovaná spirulina
- 100% organická, certifikovaná chlorela
- 100% organická, certifikovaná alfalfa
- 100% organické, certifikované morské chaluhy Wild Wrack

Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:
- 100% naturálna multivitamín a multiminerál, superantioxidant
- Zdroj chlorofylu
Čistota produktu
- Svoju čistotou a zložením spĺňa tento produkt parametre kategórie Kosher
- Všetky zložky sú 100% aktívne
- Produkt je oficiálne certifikovaný autorizačným úradom Soil Association ako organický produkt s garantovaným ekologickým pôvodom použitých ingrediencií.
- Použitá je výhradne forma kvalitných kapslí rastlinného pôvodu, s obsahom "voľného" prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných "spojív a lepidiel", ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
- Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky
- Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov
- Neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú
100% ORGANICKÁ SPIRULINA (Arthrospira platensis)
Spirulina predstavuje jednu z početných foriem sladkovodných rias, ktoré rastú v teplejšie, alkalické, avšak čistej vode. Názov spirulina je odvodený od latinského názvu pre "špirálu" a to vďaka "kučeravé" štruktúre mikroskopických vlákien tejto unikátnej riasy. Spirulina obsahuje 69% bielkovín, vrátane všetkých esenciálnych aminokyselín.
Naviac je Spirulina jednou z mála rastlín, ktoré sú zdrojom bioaktívne formy vitamínu B12. Spirulina obsahuje tiež vysoké koncentrácie ďalších nutrientov - aminokyseliny, chelátované minerály, pigmenty, stopové prvky, enzým SOD, esenciálne mastné kyseliny - všetko v najlepšie využiteľných formách pre náš organizmus.
Spirulina patrí do skupiny tzv. Modro-zelených rias, vďaka obsahu dôležitých pigmentov chlorofylu (zelená) a fytokyanu (modrá). Spirulina ako jedna z mála modro-zelených rias chýba bunkovú stenu z celulózy, preto je pre náš organizmus perfektne stráviteľná.
100% ORGANICKÁ, MLADÁ, ZELENÁ PŠENICE (Triticum aestivum), 100% ORGANICKÝ MLADÝ, ZELENÝ JAČMEŇ (Hordeum vulgare)
Bohaté zdroje chlorofylu a ďalších dôležitých nutrientov. Mladá, zelená pšenica obsahuje cez 90 foriem minerálnych prvkov.
Oba zdroje obsahujú všetkých 8 esenciálnych aminokyselín, ďalej rad bioaktívnych enzýmov, vrátane super enzýmu SOD (Super Oxid dismutáza), široké spektrum vitamínov a chelatovaných minerálov a ďalších hodnotných látok. Medzi najdôležitejšími možno spomenúť vysoký obsah betakaroténu, vitamínov skupiny B, vitamínu C, draslík, kalcium, horčík, železo, meď, mangán, fosfor a zinok.

100% ORGANICKÁ ALFALFA - SIATA LIST (Medicago Sativa)

Alfalfa je hodnotným zdrojom dôležitých nutrientov. Jedným z dôvodov je hlboká koreňová sústava, takže rastlinka si dokáže "vytiahnuť zo zeme naozaj to najlepšie". Alfalfa je bohatá na obsah dôležitých vitamínov, minerálov, karotenoidov, enzýmov a chlorofylu.
100% ORGANICKÉ MORSKÉ RIASY Ascophyllum (Wild Wrack Seaweed)

Táto špeciálna odroda morských rias, je bezkonkurenčným zdrojom makro a mikroprvkov, ktoré môžu tvoriť až 36% sušiny! Vysoký obsah jódu.


100% ORGANICKÁ CHLORELLA (Špeciálne narušená bunková stena - maximalizovaná stráviteľnosť)

Chlorela je unikátny jednobunková riasa, rastúce v čistej vode. Základné komponenty chlorely, ktoré preukazujú výrazné benefity: chlorofyl, beta-karotén a rastový faktor CGF (Chlorella Growth Factor). Chlorela má najvyšší obsah chlorofylu medzi všetkými rastlinami a obsahuje tiež vysoké koncentrácie vitamínov, minerálov, nukleových kyselín, aminokyselín, enzýmov a ďalších fytonutrientov.

Balenie: 90 kapsúl

Dávkovanie: 1 až 3 kapsule denne, spoločne s jedlom, zapite dostatočne vodou.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v chlade a suchu. Ak užívate lieky na predpis, pred konzumáciou tohto doplnku stravy sa najskôr poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom. Vhodné pre vegánsku stravu.


Výživové údaje:
Počet dávok v balení: 30 x 3, alebo 90 x 1 kapsulu
1 celulózová kapsula obsahuje
Spirulina
125 mg
Hydroxypropyl metyl celulóza (obal kapsule)
120 mg
zelená pšenica
87,5 mg
zelený ovos
87,5 mg
alfalfa
87,5 mg
Morské riasy Wild Wrack Seaweed
50 mg
Chlorella (narušená bunková stena)
37,5 mg

Zloženie: 1 celulózovej kapsula obsahuje: Spirulina 125 mg, hydroxypropyl metyl celulóza (obal kapsule) 120 mg, Zelená pšenica 87,5 mg, Zelený ovos 87,5 mg, Alfalfa 87,5 mg, Morské riasy Wild Wrack Seaweed 50 mg, Chlorella (narušená bunková stena) 37,5 mg.


Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!