Výrobcovia Viridian
Kód produktu: 10006
Dostupnosť: Skladom
32,99€
Boswellia RESIN (Extrakt živice kadidlovníka)
Extrakt zo živice stromu Boswellia serrata čiže kadidlovníka, ktorý možno nájsť v Indii, severnej Afrike a na Strednom východe. Živica z neho sa tradične užíva v ajurvédskej medicíne predovšetkým v súvislosti s kĺbmi, zápaly a žalúdočnými vredmi.
Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:
- Podporu kĺbov pri vysokej záťaži
- Podporu kĺbov pri artitídou
- Potlačenie zápalov
- Potlačenie žalúdočných vredov
Čistota produktu
- Svoju čistotou a zložením spĺňa tento produkt parametre kategórie Kosher
- Všetky zložky sú 100% aktívne
- Použitá je výhradne forma kvalitných kapslí rastlinného pôvodu s obsahom "voľného" prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných spojív a lepidiel, ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
- Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky
- Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov
- Neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú

Balenie: 90 kapsúl (47,7 g)
Dávkovanie: Berte 1 kapsulu denne s jedlom alebo podľa odporúčania lekára.
Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pokiaľ nie je odporúčané lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku, ak neurčí lekár inak. Nie je náhrada pestrej stravy. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu detí.

Zloženie v 1 kapsuli: Extrakt zo živice Boswellia (Boswellia serrata - Kadidlovník pílovitý) 270 mg (obsahuje 65% kyseliny boswellovej), obal kapsule (hydroxypropylmetylcelulóza) na báze lucerny 108 mg, spiruliny 36 mg a čučoriedky 36 mg.

Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!