Výrobcovia Viridian
Kód produktu: 10035
Dostupnosť: Skladom
7,99€
7 DAY DETOX SUGAR KIT
Sugar Detox Kit je sedemdňový kôra, ktorú možno odporučiť všetkým jedincom orientovaným na zlepšenie celkovej kondície v prípade, že sa necíti dobre.
Cukor je normálnym zdrojom energie, v dnešnej dobe plnej rafinovaných potravín ho však môžeme prijímať nadmerné množstvo. Ak sa dlhodobo necítite v kondícii, môže byť na vine práve toto. Sugar Detox Kit je cesta, ako sa zbaviť závislosti na nadmerných dávkach a vrátiť sa späť do rovnováhy.
Ako to funguje?
Sugar Detox obsahuje chróm, škoricu a kyseliny lipoovú. Chróm a škorice prispievajú k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi *, chróm navyše prispieva aj k normálnemu metabolizmu makroživín *. Kyselina lipoová toto pôsobenie synergním spôsobom dopĺňa.
* Zdravotné tvrdenia z tzv. On hold zoznamu SZÚ
Sugar Detox Kit je komplexný cesta k zmene - jej súčasťou je doplnok stravy, recepty na každý deň a vyhýbanie sa cukru. Pri dodržiavaní jednotlivých krokov sa po siedmich dňoch budete cítiť premenenia.
Ako na to?
1. Užívajte Chromium & Cinnamon Complex
2. Vyhnite sa akémukoľvek cukru a umelým sladidlám - povolené množstvo je 0
3. Vyhnite sa sladeným drinkom
4. Vyhnite sa rafinovaným potravinám
5. Jedzte 3 jedlá denne - stabilná hladina cukru v krvi
6. Doprajte si dostatok zeleniny, ovocia konzumujte nanajvýš 2-3x denne
7. Pite dostatok vody
jedálniček
Inšpirujte sa jedálničkom zostaveným šéfkuchárom Oliverom McCabe. V prípade, že by ste niektorú z ingrediencií nemali k dispozícii, môžete ju nahradiť ingrediencií podobnú - quinou môžete na príklad nahradiť pohánkou a podobne. Dôležité je vyhnúť sa rafinovaným potravinám, cukru a umelým sladidlám.
aplikácia
Pomôže vám aj aplikácie zdarma, ktorá vás pohodlne prevedie celým týždňom. Na stiahnutie pre Android a iOS .
Balenie: 14 kapsúl (6,36 g)
Dávkovanie: 1 kapsula dvakrát denne počas jedla, pokiaľ neurčí lekár inak.
Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pokiaľ nie je odporúčané lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku, ak lekár neurčí inak. Nie je náhrada vyváženej pestrej stravy. Skladujte v chlade a suchu, mimo dosahu detí.

Zloženie: 1 kapsula obsahuje: chróm ( pikolinát chromitý ) 500 mikrogramov (1250% odporúčanej dennej dávky), extrakt z kôry škorice cejlónskej (Cinnamomum zeylanicum) 200 mg (zodpovedá 1600 mg sušenej škoricu), kyselina alfa-lipoová (ALA) 150 mg, vegánska kapsule (hydroxy propyl metylcelulóza).

Doplnok stravy, s chrómom a škoricou.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!