Výrobcovia Viridian
Kód produktu: 1008201
Dostupnosť: Skladom
24,99€
10 - Days DETOX - Organic Cleavers 50ml, Fibre Complex FOS 90 kapsúl, Milk Thistle 90 kapsúl
10 Days Detox je komplexný kôra pre všetky jedinca zamerané na detoxifikáciu. Je dobre známe, že telo je denne atakované príjmom nežiadúcich syntetických a chemických zložiek, ktoré sa do zažívacieho traktu dostávajú v rámci modernej stravy a tekutín. Tieto toxické substancie môžu mať nežiaduci vplyv na celkové zdravie organizmu a môžu sa prejavovať širokou škálou príznakov, ako je bolesť hlavy, bolestivosť kĺbových spojov a väzov, alergické prejavy, časté infekčné ochorenia, ale aj ako znížená citlivosť na suplementačný aplikácie a vstrebávanie živín, a v neposlednom rade tiež menšie fyzická a psychická výkonnosť. 10 Days Detox sa zameriava na tri najdôležitejšie oblasti - tráviaci a lymfatický systém a pečeň.
Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:
- detoxifikáciu pečene, tráviaceho a lymfatického systému
- vitalitu, fyzickú a psychickú odolnosť
- optimálne vstrebávanie živín a suplementov
Čistota produktu
- Svoju čistotou a zložením spĺňa tento produkt parametre kategórie Kosher
- Všetky zložky sú 100% aktívne
- Použitá je výhradne forma kvalitných kapslí rastlinného pôvodu, s obsahom "voľného" prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných "spojív a lepidiel", ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
- Produkt neobsahuje syntetické, geneticky modifikované, či ožarované zložky
- Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov
- Neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú

100% Organic Cleavers Tincture
100% organická tinktúra z Galium aparine (lipkavec obyčajný) .
Balenie: 50 ml
Odporúčané dávkovanie: Dávkujte 15-30 kvapiek, 2-3x denne do vody alebo džúsu.

Upozornenie: Dodržujte odporúčaný postup dávkovanie! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte na suchom mieste.


Zloženie: voda, organický alkohol 25%, Galium aparine extrakt (100% organický pôvod).


Doplnok stravy.

Fibre Complex with FOS

Komplexné zmes všetkých dôležitých typov vlákniny a prebiotických zložiek.
Balenie: 90 kapsúl

Odporúčané dávkovanie:
Štandardný spôsob: 1-3 kapsule priebežne počas dňa, s jedlom, zapite dostatočne vodou.
Intenzívna kúra: 3 x denne 3 kapsule, s jedlom, zapite dostatočne vodou. Dĺžka intenzívne kúry je 10 dní = 1 balenie. Následne odporúčame dávkovať ďalšie balenie štandardným spôsobom.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v chlade a suchu. Ak užívate lieky na predpis, pred konzumáciou sa najskôr poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.


Zloženie: v 1 kapsule: ľanové semienko (kvalita BIO) 140 mg, psyllium šupky 140 mg, obal kapsule (hydroxypropyl methyl celulóza) 100 mg, jablčný pektín 35 mg, Kelp 30 mg, ryžové otruby 30 mg, fruktooligosacharidy (FOS) 25 mg .


Doplnok stravy.

Milk Thistle
Pestrec Mariánsky s vysokým obsahom aktívnej zložky silymarín.
Balenie: 30 kapsúl
Odporúčané dávkovanie: Berte 3 kapsule denne s jedlom alebo podľa odporúčania vášho lekára, zapite dostatočne vodou. Balenie obsahuje 30 dávok.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy, pokiaľ nie je odporúčané lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie, ak lekár neurčí inak. Nie je náhrada pestrej stravy. Skladujte v chlade, suchu, mimo dosahu detí.


zloženie:
Počet dávok v balení: 30
1 kapsula
štandardizovaný extrakt zo semien (80% Silymarín)
175 mg
172 mg
Obal kapsule hydroxypropyl metyl celulóza
(Na báze lucerny 40 mg, spiruliny 5 mg, čučoriedky 50 mg)
100 mg

Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!