Výrobcovia Nutrisslim
Kód produktu: 23005
Dostupnosť: Skladom
3,99€
Active Sport Muesli
Zmes müsli zložená z ovsených a pšeničných vločiek, fíg, slnečnicových semien, marhúľ, pohánky, granoly, bio chia semienok a macy.
Ide o kombináciu tých najprínosnejších zŕn, z ktorých vznikol ideálny vzorec pre aktívny životný štýl = zmes je bohatá na prirodzene sa vyskytujúce sacharidy z ovocia a vlákninu, zatiaľ čo figy, marhule a hrozienka dodávajú lahodnú sladkú chuť. Pridaná chia semienka sú dobre známym zdrojom živín a zásobárňou tekutiny ideálne pre každý tréning. Müsli možno zmiešať s jogurtom, mliekom a alebo pridať do smoothie. Lahodný a prínosný spôsob, ako začať svoj deň.
Produkt je vhodný pre všetky orientované na:
- aktívny životný štýl,
- získanie ľahkého zdroja energie
- na zlepšenie trávenia
Hlavné benefity:
- s marhuľami, figy, MACO a šalvie semienkami
- 100% bio
- vysoký obsah vlákniny
- bez pridaných cukrov a soli
- bez konzervantov, aróm a farbív
- bohatý zdroj antioxidantov
- vhodné pre vegánov
Balenie: 350 g
Upozornenie: Obsahuje sezam a prirodzene sa vyskytujúce cukor. Môže obsahovať stopy arašidov, sójových bôbov a suchých škrupinových plodov. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Vhodné pre vegánov. Neodporúča sa prekračovať dennú dávku chia semienok 15 g.

Výživové údaje:
100 g
Energetická hodnota
1466 kJ / 350 kcal
7,85 g
1,04 g
56,9 g
15,1 g
10,9 g
10,9 g
soľ *
<0,1 g
* Zanedbateľné množstvo soli je obsiahnuté iba v dôsledku prirodzene sa vyskytujúceho sodíka.
Zloženie: bio ovsené vločky (36%), bio pšeničné vločky (pšenica, sladový extrakt z jačmeňa) (18%), bio figy (17%), bio slnečnicové semená (9%), bio marhule (9%), bio pohánka (6%), bio klíčiace obilniny (pohánka, sezamové semená, slnečnicové semená, ľanové semená, figy, marhule, hrozienka) (5%), bio chia semienka (Salvia hispanica) (1%), maca prášok (Lepidium meyenii) ( 1%).

Aktiv šport müsli v bio kvalite.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!