Výrobcovia MyoTec
Kód produktu: 01225
Dostupnosť: Skladom
5,72€
INSTANT OATS
Mleté ovsené vločky v instantnej forme s vysokým obsahom komplexných sacharidov - 69%. Ideálne pre športovcov a všetkých fyzicky aktívnych jedincov. Vločky pochádzajú z Veľkej Británie a sú GMO free.
Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:
- Kvalitný zdroj komplexných sacharidov
- Základ pre chutné raňajky alebo desiatu
MyoTec Advantage Line
Ak je vaším prvoradým cieľom kvalita, čistota a výber len takých surovín, ktoré sú preverené a funkčné, je nová rada MyoTec Advantage Line určená práve pre vás. Cieľom produktov Advantage Line NIE JE ponúkať úplne všetko, čo je na trhu dostupné, navyše s jednostranným zameraním na čo najnižšiu cenu, tak ako je to obvyklé u tzv. Mass-marketingových značiek, ale práve naopak. Cieľom je ponúkať iba zmysluplné, kvalitné a funkčné suroviny, a to aj na úkor vyššie ceny. Kvalita a princípy celého projektu sú garantované čisto privátne a 100% nezávislú značkou MyoTec.
Balenie: 1 kg
Dávkovanie: Zmiešajte 100 g ovsených vločiek s 150 - 250 ml vody alebo mlieka. Možno pridať do akéhokoľvek jedla, dobre premiešať. Užívajte počas 4 hodín po cvičení.
Upozornenie: Uchovávajte   mimo dosahu detí. Skladujte v suchu, chlade, mimo dosahu výrazných pachov. Skladujte v tesne uzavretom obale. Po otvorení spotrebujte do dvoch mesiacov. Vhodné pre vegánov.

Výživové údaje:
100 g
1639 kJ / 388 kcal
7,0 g
1,1 g
69,0 g
0,5 g
4,6 g
10,0 g
<0,01 g
Zloženie: 100% mletej ovsené vločky .

Mleté ovsené vločky v instantnej forme.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Štítky: Instant Oats 1kg