Výrobcovia MyoTec
Kód produktu: 01200
Dostupnosť: Skladom
15,99€
L-Citrulline
Voľná forma aminokyseliny L-citrulínu pochádzajúci z rastlinného zdroja. Vlastnosti citrulínu sú veľmi dobre známe každému, kto je orientovaný na podporu výsledkov cvičenia. Ide o prekurzor arginínu, pričom L forma je pre telo využitelnější než citrulín malát.
Viac sa o vlastnostiach a formách citrulínu dočítate na webe eFIA.cz.
Produkt je vhodný pre všetky jedinca orientované na:
- posilnenie svalovej pumpy
- posilnenie výkonu
- odbúravanie kyseliny mliečnej
- regeneráciu, odstránenie odpadových dusíkatých látok
MyoTec Advantage Line
Ak je vaším prvoradým cieľom kvalita, čistota a výber len takých surovín, ktoré sú preverené a funkčné, je nová rada MyoTec Advantage Line určená práve pre vás. Cieľom produktov Advantage Line NIE JE ponúkať úplne všetko, čo je na trhu dostupné, navyše s jednostranným zameraním na čo najnižšiu cenu, tak ako je to obvyklé u tzv. Mass-marketingových značiek, ale práve naopak. Cieľom je ponúkať iba zmysluplné, kvalitné a funkčné suroviny, a to aj na úkor vyššie ceny. Kvalita a princípy celého projektu sú garantované čisto privátne a 100% nezávislú značkou MyoTec.
Balenie: 300 g
Dávkovanie: Rozmiešajte 2 g vo vode alebo obľúbenom džúsu. Užívajte 2x denne.
Upozornenie: Nie je určené pre deti, mladistvých, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej, vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v chlade (pri teplote do 30 ° C), suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Obal tesne uzatvárajte. Môže obsahovať stopy suchých škrupinových plodov. Vhodné pre vegánov.

Zloženie: L-citrulín prášok.

Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!