Výrobcovia MyoTec
Kód produktu: 01181
Dostupnosť: Nedostupne
30,72€
Momentálne vypredané
Instant EAA
  • Komplexné zmes voľných foriem esenciálnych aminokyselín
  • 100% získané fermentačnej technológií
  • 9.000mg EAA v jednej dávke
  • Instantný nápoj v dvoch ovocných príchutiach
  • S prírodným sladidlom steviolglykosid
  • Bez umelých sladidiel, bez sukralózy, bez aspartámu
Instant EAA = Maximálna využiteľnosť a kvalita
Instantné EAA ponúka komplexné zmes voľných foriem esenciálnych aminokyselín vyrobených fermentačný technológií (9.000mg v jednej jedinej dávke). Jednotlivé aminokyseliny sú zastúpené v špeciálnom stechiometrickom pomere, ktorý zodpovedá najnovším poznatkom a garantuje optimálny priebeh proteosyntézy v súvislosti s princípom tzv. Rubnerova a Wolfova zákona.
Rubnerův zákon limitný aminokyseliny uvádza, že využitie aminokyselín z prijatých bielkovín závisí od obsahu najmenej zastúpené aminokyseliny. To konkrétne znamená, že z prijatých aminokyselín sa ich do vlastných proteínov zabuduje len toľko, koľko zodpovedá množstvu najmenej zastúpené esenciálne aminokyseliny.
Wolfov zákon nadbytku esenciálnych aminokyselín varuje, že dlhodobý nadbytočný príjem ľubovoľné esenciálne aminokyseliny (napr. BCAA) narušuje metabolizmus ostatných aminokyselín a zosilňuje prejavy limitný aminokyseliny.
MyoTec EAA preto ponúka vysoko funkčné a úplne vyváženú zmes esenciálnych aminokyselín vrátane BCAA, ktorá je pre náš organizmus prirodzená a nespôsobuje žiadne dlhodobé nerovnováhy.
Tento výrobok je vhodný aj pre vegánov a ako vždy bez umelých sladidiel, bez toho aby ale ochudobňoval o zážitok z lahodnej chuti - bez preháňania ide o vrchnú hranicu toho, aké chuti je možné dosiahnuť bez chemických prísad.
Balenie: 500 g
Dávkovanie: Rozmiešajte 15 g prášku (= 3 zarovnané odmerky) v 400 - 500 ml studenej vody a priebežne popíjajte počas tréningu.
Upozornenie: Nie je určené pre deti, adolescentov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 21 ° C, chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Súčasťou balenia je odmerka. Môže obsahovať stopy lepku, sóje, mlieka (vrátane laktózy) a bielkoviny slepačích vajec.

Výživové údaje príchuť citrón:
Počet dávok v balení: 33 x 15 g
v 100 g
v 1 porciu (15 g)
Energetická hodnota
1222 kJ / 292 kcal
183 kJ / 44 kcal
0,00 g
0,00 g
0,00 g
0,00 g
21,16 g
3,17 g
1,88 g
0,28 g
43,75 g
6,56 g
soľ
0,01 g
0,00 g

Aminokyselinové spektrum príchuť citrón:
Celkom EAA
9.000 mg
L-leucín
2.550 mg
L-izoleucín
1.275 mg
L-valín
1.275 mg
L-lyzín HCl
900 mg
L-metionín
900 mg
L-fenylalanín
900 mg
L-treonín
900 mg
L-tryptofán
300 mg
Zloženie: L-leucín (zdroj fermentácie), maltodextrín, kyselina (kyselina citrónová), L-izoleucín (zdroj fermentácie), L-valín (zdroj fermentácie), L-lyzín HCl (zdroj fermentácie), L-metionín (zdroj fermentácie) , L-fenylalanín (zdroj fermentácie), L-treonín (zdroj fermentácie), aróma, L-tryptofán (zdroj fermentácie), sladidlo steviol-glykozidy, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, farbivo riboflavín.

Doplnok stravy, so sladidlom (steviol-glykozidy).

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!