Výrobcovia MyoTec
Kód produktu: 01205
Dostupnosť: Skladom
14,99€
Fermented L-leucínu
Voľná ​​forma L-leucínu získaná fermentačnej technológií. Je vo forme instantného prášku, možno ho bez problémov zmiešať s obľúbeným nápojom. L-leucín je svojimi účinkami aminokyselinami snáď najznámejšou a tiež najvýraznejší, typicky sa užíva bezprostredne po tréningu alebo večer pred spaním.
Viac sa o jeho vlastnostiach dočítate na webe eFIA.cz.
Produkt je vhodny pre všetky orientované na:
- rast svalovej hmoty
- po tréningovú regeneráciu
MyoTec Advantage Line
Ak je vaším prvoradým cieľom kvalita, čistota a výber len takých surovín, ktoré sú preverené a funkčné, je nová rada MyoTec Advantage Line určená práve pre vás. Cieľom produktov Advantage Line NIE JE ponúkať úplne všetko, čo je na trhu dostupné, navyše s jednostranným zameraním na čo najnižšiu cenu, tak ako je to obvyklé u tzv. Mass-marketingových značiek, ale práve naopak. Cieľom je ponúkať iba zmysluplné, kvalitné a funkčné suroviny, a to aj na úkor vyššie ceny. Kvalita a princípy celého projektu sú garantované čisto privátne a 100% nezávislú značkou MyoTec.
Balenie: 300 g
Dávkovanie: odporúčanú dávku 5 g rozmiešajte vo vode, džúsu, proteínovom či sacharidovom nápojmi. Produkt je vhodný pre použitie bezprostredne po tréningu alebo pred spaním.
Upozornenie: Nie je určené pre deti, mladistvých, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v chlade, suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Obal tesne uzatvárajte. Spĺňa parametre kategórie vegan.

Zloženie: L-Leucín prášok.

Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!