Výrobcovia MyoTec
Kód produktu: 01206
Dostupnosť: Skladom
18,99€
Fermented L-ARGININE
Voľná forma L-arginínu získaná fermentačnej technológií. Výhoda tohto spôsobu výroby spočíva v biologickej využiteľnosti výsledného produktu. Arginín je pre svoje účinky používaný nielen v pred-tréningových doplnkoch. (Vlastnosti čistého L-arginínu a L-AAKG sa mierne líšia.)
Produkt je vhodný pre všetky jedinca orientované na:
- zvýšenie sexuálnej energie
- posilnenie svalovej pumpy
- prírastok svalovej hmoty
MyoTec Advantage Line
Ak je vaším prvoradým cieľom kvalita, čistota a výber len takých surovín, ktoré sú preverené a funkčné, je nová rada MyoTec Advantage Line určená práve pre vás. Cieľom produktov Advantage Line NIE JE ponúkať úplne všetko, čo je na trhu dostupné, navyše s jednostranným zameraním na čo najnižšiu cenu, tak ako je to obvyklé u tzv. Mass-marketingových značiek, ale práve naopak. Cieľom je ponúkať iba zmysluplné, kvalitné a funkčné suroviny, a to aj na úkor vyššie ceny. Kvalita a princípy celého projektu sú garantované čisto privátne a 100% nezávislú značkou MyoTec.
Balenie: 300 g
Dávkovanie: Rozpustite dávku 5 g vo vode alebo džúsu. Konzumujte 30 minút pred začatím tréningu.
Upozornenie: Nie je určené pre deti, mladistvých, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v chlade, suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Obal tesne uzatvárajte. Vhodné pre vegánov.

Zloženie: L-arginín prášok (pôvod fermentácie).

Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!