Výrobcovia MyoTec
Kód produktu: 01133
Dostupnosť: Skladom
19,99€

EAA 120 kapslí

  • Komplexné zmes voľných foriem esenciálnych aminokyselín
  • 100% získané fermentačnej technológií
  • 100% celulózovej kapsule
Doplnok stravy s obsahom komplexného spektra esenciálnych aminokyselín v celulózovej kapsuliach. Aminokyseliny sú získané 100% pomocou fermentačnou technológie, produkt je vhodný aj pre vegánov.
EAA MyoTec = Maximálna využiteľnosť a kvalita
Jednotlivé aminokyseliny sú zastúpené v špeciálnom stechiometrickom pomere, ktorý zodpovedá najnovším poznatkom a garantuje optimálny priebeh proteosyntézy v súvislosti s princípom tzv. Rubnerova a Wolfova zákona.
Rubnerův zákon limitný aminokyseliny uvádza, že využitie aminokyselín z prijatých bielkovín závisí od obsahu najmenej zastúpené aminokyseliny. To konkrétne znamená, že z prijatých aminokyselín sa ich do vlastných proteínov zabuduje len toľko, koľko zodpovedá množstvu najmenej zastúpené esenciálne aminokyseliny.
Wolfov zákon nadbytku esenciálnych aminokyselín varuje, že dlhodobý nadbytočný príjem ľubovoľné esenciálne aminokyseliny (napr. BCAA) narušuje metabolizmus ostatných aminokyselín a zosilňuje prejavy limitný aminokyseliny.
MyoTec EAA preto ponúka vysoko funkčné a úplne vyváženú zmes esenciálnych aminokyselín vrátane BCAA, ktorá je pre náš organizmus prirodzená a nespôsobuje žiadne dlhodobé nerovnováhy.

Balenie: 120 kapsúl (133,6 g)

dávkovanie:

Systém č. 1: Berte 3-5 kapsúl cca 30 minút pred začatím tréningu, ďalších 3-5 kapsúl hneď po ukončení tréningu. Zapite dostatočne vodou.

Systém č. 2: Dávkujte 5 kapsúl hneď po ukončení tréningu. Zapite dostatočne vodou.

Upozornenie: Nie je určené pre deti, adolescentov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 21 ° C, chráňte pred vlhkom a priamym slnečným žiarením. Môže obsahovať stopy lepku, sóje, mlieka (vrátane laktózy) a bielkoviny slepačích vajec.Zloženie v jednej kapsule:

EAA v 1 kapsule zdroj
L-leucín 242,3 mg fermentácia
L-lyzín HCl 135,9 mg fermentácia
L-fenylalanín 122,6 mg fermentácia
L-valín 121,1 mg fermentácia
L-izoleucín 121,1 mg fermentácia
L-treonín 105,5 mg fermentácia
L-metionín 66,5 mg fermentácia
L-tryptofán 35,2 mg fermentácia
Obal kapsule (hydroxypropylmethyl celulóza)

 Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Štítky: EAA 120 kapslí