Výrobcovia MyoTec
Kód produktu: 01201
Dostupnosť: Skladom
15,19€
beta-alanín
Čistá forma aminokyseliny beta alanín, ktorá je nevyhnutnou súčasťou pred a potréningové suplementácia. Doplnok je vo forme instantného prášku, možno kombinovať s obľúbeným nápojom.
Produkt je vhodný pre všetky jedinca zamerané na:
- podporu výkonu
- odbúravanie kyseliny mliečnej
- rýchlu regeneráciu
MyoTec Advantage Line
Ak je vaším prvoradým cieľom kvalita, čistota a výber len takých surovín, ktoré sú preverené a funkčné, je nová rada MyoTec Advantage Line určená práve pre vás. Cieľom produktov Advantage Line NIE JE ponúkať úplne všetko, čo je na trhu dostupné, navyše s jednostranným zameraním na čo najnižšiu cenu, tak ako je to obvyklé u tzv. Mass-marketingových značiek, ale práve naopak. Cieľom je ponúkať iba zmysluplné, kvalitné a funkčné suroviny, a to aj na úkor vyššie ceny. Kvalita a princípy celého projektu sú garantované čisto privátne a 100% nezávislú značkou MyoTec.
Balenie: 300 g
Dávkovanie: Zmiešajte 1,6 g vo vode alebo džúsu a ihneď konzumujte. Berte 2 dávky denne.
Tréningové dni: Berte jednu dávku 20-30 min. pred tréningom, ďalšiu dávku ihneď po tréningu s po-tréningovým nápojom.
Netréningové dni: Berte 2 dávky denne s jedlom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!
Upozornenie: Nie je určené pre deti, adolescentov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu, chlade, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Obal tesne uzatvárajte. Môže obsahovať stopy suchých škrupinových plodov. Vhodné pre vegánov.

Zloženie: Beta alanín prášok

Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!