Výrobcovia Reflex
Kód produktu: 10542
Dostupnosť: Skladom
16,99€

beta Alanine

Novinka značky Reflex, ktorú možno odporučiť všetkým jedincom orientovaným na vytrvalosť a oddialenie únavy počas stredne dobých a dlhších cvičeniach. Najviac efektívna je beta-alanín pre cvičenie, ktoré trvajú dlhšie ako 60 minút.

Vysoká kvalita garantovaná značkou Reflex Nutrition = overený pôvod a čistota použité zložky, výrobok spĺňa najprísnejšie kritéria normy ISO 9001.

Hlavné benefity produktu:

  • 156 dávok v jednom balení

  • Maximálna účinnosť a čistota

  • Garancia kvality značky Reflex NutritionBalenie: 250 g

Dávkovanie: Zmiešajte 1,6 g (približne jedna 2,5 ml odmerka) s vodou. Berte 3 dávky denne. Tréningové dni: Berte jednu dávku 20-30 min. pred tréningom, ďalšiu dávku ihneď po tréningu s po-tréningovým nápojom. Tretí dávku berte s jedlom. Netréningové dni: Berte 3 dávky denne s jedlom.

Upozornenie: Dodržujte odporúčaný postup dávkovanie! Nevhodné pre deti a mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Vhodné pre vegetariánsku stravu. Produkt môže vyvolávať mierne pálenie v tvári a hornej časti trupu, čo je bežným prejavom spojeným s konzumáciou beta alanínu, ktorý môže trvať až 30 minút. Konzultujte s lekárom v prípade dlhšie pretrvávajúceho pocitu pálenia alebo pri výskyte iných nežiaducich účinkov. Skladujte na chladnom a suchom mieste.Zloženie: 100% beta-alanín.Doplnok stravy.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!