Výrobcovia Reflex
Kód produktu: 105081
Dostupnosť: Skladom
46,99€
One Stop XTREME - THE HARDCORE BUILDER

One Stop XTREME je najsilnejší hardcore verziou spoločnosti Reflex Nutrition, ktorá bola vyvinutá za posledných 15 rokov! Koncepcia celého produktu je určená pre všetkých športovcov, ktorých cieľom je nárast svalovej hmoty. Základ One Stop XTREME tvorí patentovaná zmes bielkovín s postupným uvoľňovaním quattro®, ktorá je ako VŽDY v každej sérii produktu testovaná na garantovaný obsah použitých bielkovín a aminokyselín

55g špeciálnej zmesi bielkovín s postupným uvoľňovaním Quattro

Pravdepodobne najsofistikovanejšie zmes bielkovín a aminokyselín, ktorá bola doposiaľ vyvinutá a ktorú nenájdete v žiadnom inom produkte. Základ tvorí kombinácia dvoch špeciálnych hydrolyzátov srvátkové bielkoviny, bioaktívne srvátkové bielkoviny a micelárneho kazeínu.

Jednoducho povedané - štyri najlepšie medzi všetkými!

Ako špeciálnu zmes bielkovín s postupným uvoľňovaním quattro® funguje?

K maximálnym výsledkom, potrebujete tie najkvalitnejšie bielkoviny, peptidy a aminokyseliny, ktoré musia byť navyše zastúpené v optimálnych pomeroch. Tými najkvalitnejšími zdrojmi sú srvátková bielkovina a micelárny kazeín. Avšak One Stop XTREME neobsahuje len "nejaký" srvátkový proteín a "nejaké" ďalšie bielkoviny. Základ tvoria dva špeciálne typy srvátkového hydrolyzátu, čo je vlastne bielkovina naštiepená na reťazce aminokyselín (peptidy) a voľné aminokyseliny.
  • Prvou zložkou je teda tzv. HIGH DH hydrolyzát srvátkové bielkoviny, teda bielkovina naštiepený pod najvyšším stupňom hydrolýzy. HIGH DH obsahuje vysoký pomer voľných aminokyselín, di a tri peptidov (reťazce dvoch až troch aminokyselín). HIGH DH frakciu vstrebáva naše telo najrýchlejšie, doslova v sekundách.
  • Ďalšou zložkou je LOW DH hydrolyzát srvátkové bielkoviny, teda bielkovina naštiepená pod nízkym stupňom hydrolýzy. LOW DH obsahuje vysoký pomer tzv.oligopeptidů a polypeptidov, teda reťazcov aminokyselín. LOW DH je tak po HIGH DH druhou najrýchlejšie sa vstrebávajúce bielkovinou.
  • Treťou zložkou je tzv. Výberový bioaktívne srvátkový koncentrát, v kombinácii s CFM srvátkovým izolátom (vysoký obsah BCAA a bioaktívnych frakcií)
  • Štvrtou zložkou je čistý ultrafiltrovaný micelárny kazeín, ktorý sa vstrebáva najpomalšie a zásobuje tak organizmus esenciálnymi aminokyselinami po dobu dlhšiu ako štyri hodiny.

Iba špičková kvalita: One Stop XTREME neobsahuje Neplnohodnotná zdroje bielkovín ako je sójový koncentrát, kolagén (bielkovina hovädzieho pôvodu), kazeinát vápenatý, sušený vaječný bielok a ďalšie.

Obsahuje organické sacharidy s nízkym GI

Základ sacharidovej zmesi tvorí organické vločky a organický jačmeň, ktoré sú bohaté na prírodné formy vitamínov, minerálov a diétne vlákniny. Táto zmes je doplnená o trehalóza, špeciálne formu sacharidu s nízkym GI. Trehalóza je neredukujúci cukor zo skupiny disacharidov. Skladá sa z dvoch molekúl glukózy, ktoré sú medzi sebou spojené 1,1-vazbou.Již skutočnosť, že trehalóza môže byť syntetizovaná tromi rôznymi spôsobmi, naznačuje, že je táto látka v tele veľmi významná. Spomínaná kombinácia týchto špičkových sacharidov je garanciou toho, že telo je zásobované veľmi stabilný, dlhodobú energiou bez väčšieho kolísania.

Aditívum 3.000 mg mTOR L-Leucínu

Je známe, že L-Leucín je najsilnejší aminokyselinou zo všetkých esenciálnych aminokyselín.

10.320 mg BCAA v každej dávke

Vďaka použitiu bielkovín s vysokým obsahom BCAA (zdroj fermentácie), obsahuje každá dávka One Stop XTREME 10.320 mg BCAA v rámci použitých bielkovín. Ak prirátame aditívum mTOR L-Leucínu, ktorý je tiež jednou z BCAA aminokyselín, dostaneme neuveriteľný súčet 13.320 mg BCAA!

5.000 mg patentovaného Creapure ® kreatín monohydrátu

Creapure ® je považovaný za najúčinnejší dostupný kreatín na súčasnom trhu.

Preverená, funkčné dávka beta-alanín

Každá dávka One Stop XTREME obsahuje 1.800 mg beta-alanínu.

glutamínové peptidy

Glutamínové peptidy vstrebáva telo oveľa ľahšie než samotný L-Glutamín, čo má svoj význam najmä pre produkty typu One Stop XTREME, kde absorpciu ovplyvňujú ďalšie bielkoviny a aminokyseliny.

Plnohodnotné dávky vitamínov

So 100% ODD všetkých dôležitých vitamínov (pozn. Pre 2 dávky denne) je One Stop XTREME úplným unikátom medzi formulami all-in-one.

Monomethionin zinku, citronan horečnatý a Avena Sativa

Súčasná legislatívne opatrenia EÚ nám neumožňujú popisovať výhody tejto kombinácie, však vlastnú skúsenosť Vám dá jednoznačnú odpoveď ..

Obsahuje stabilné probiotické kultúry a tráviace enzýmy

Probiotické kultúry LactoSpore® a komplex enzýmov DigeZyme® napomáha pri trávení a vstrebávaní živín. Ďalšou zložkou je BioPerine®, ktorý zvyšuje využiteľnosť jednotlivých ergogény.

REFLEX NUTRITION Vás bude plne podporovať po celú dobu Vašej cesty

Ak chcete využiť maximálne potenciál One Stop XTREME, je dôležité sa uistiť, že Vaše tréningové návyky sú nastavené správne. Nižšie je uvedených niekoľko krokov, ktoré treba dodržiavať. V prípade potreby môžete tiež kontaktovať náš tím odborných poradcov.

Krok 1:

Cvičte 3-4 x týždenne a to s voľnými záťažami (jednoručné a nakladacie činky), zaraďte tiež "doplnkovo" kardiovaskulárne tréning. Pri posilňovaní sa zamerajte na tzv. "Dvojkĺbová cviky", teda bench press, drepy s činkou, mŕtve ťahy a príťahy činky v predklone. Tieto štyri cviky najviac stimulujú proteosyntézu, teda tvorbu svalovej hmoty.

Krok 2:

Jedzte 6 jedál bohatých na bielkoviny denne. Odporúčame príjem 2g bielkovín na každý kilogram Vašej telesnej hmotnosti, napr. Ak je Vaša hmotnosť 75 kg, potrebujete prijať 150g bielkovín denne. Uistite sa, že každé jedlo obsahuje zdravé formy sacharidov a tukov. Najjednoduchšou cestou ako toto všetko zvládnuť je prijímať tri kompletné porcie jedál denne (raňajky, obed, večera), doplnené o ďalšie tri proteínové porcie v rámci doplnkov stravy, ako sú proteínové nápoje, tyčinky atď. (Dopoludňajšia desiata, olovrant, druhá večera) .

Krok 3:

Pripravte svoje telo a myseľ na každý tréning. Okrem koncentrácie a vizualizácie celého tréningu, odporúčame zaradiť pred-tréningové suplementy, ktoré Vám umožnia dostať z Vášho tréningu maximum.

Krok 4:

Využívajte vždy v najvyššej možnej miere "tzv. ZLATÉHO ČASOVÉHO OKNA ", čo je časový interval bezprostredne po tréningu, kedy je Vaše telo energeticky vyčerpané a čo je hlavné - OTVORENÉ pre nadštandardné príjem dôležitých aminokyselín, bielkovín, sacharidov a ďalších živín. Berte jednu dávku One Stop XTREME hneď po ukončení tréningu, aby ste si boli istí, že Vaše telo dostáva všetko čo potrebuje.

Krok 5:

Skontrolujte si, či Vaše telo dostáva denne dostatočné množstvo všetkých dôležitých vitamínov, minerálov a zdravých tukov (základ suplementačný pyramídy). One Stop XTREME Vám poskytuje plné denné dávky vitamínov a minerálov. Pre príjem zdravých tukov odporúčame konzumovať ryby 2-3x týždenne, alebo doplnky stravy s obsahom nenasýtených mastných kyselín ako je napr. Omega 3, Krill Oil atď.


Balenie: 2,03 kg

Odporúčané dávkovanie:

Dávkovanie HARDCORE: rozmixujte 145g prípravku (cca 4 a pol 60ml odmerky) v 400 ml vody. Odporúčame použitý šejker. Denná dávka: berte prvú dávku dopoludnia medzi raňajkami a obedom, ďalšiu druhú dávku po ukončení tréningu, alebo popoludní medzi obedom a večerou (netréningové dni).

Dávkovanie FITNESS: rozmixujte cca 70g prípravku (cca 2 odmerky) v 400 ml vody. Odporúčame použitý šejker. Denná dávka: berte prvú dávku dopoludnia medzi raňajkami a obedom, ďalšiu druhú dávku po ukončení tréningu, alebo popoludní medzi obedom a večerou (netréningové dni).

Doporučená kombinácia s Creapure ® Uptake System: Berte jednu dávku Creapure ® Uptake System (28 g - dve odmerky + 500ml vody) ráno na lačno pred raňajkami. One Stop XTREME dávkujte po ukončení tréningu, alebo medzi obedom a večerou (netréningové dni).

Príklad dvojmesačnej HARDCORE kôry v kombinácii s ostatnými produktmi: Využite princíp tzv. Zosilňujúceho potenciálu, prvý mesiac berte základnej verzii One Stop, alebo Creapure ® Uptake System. Druhý mesiac nasaďte v plných dávkach One Stop XTREME. Tretí mesiac potom môžete nasadiť sofistikovanú kombináciu Performance Matrix a Growth Matrix.

Upozornenie: Dodržujte odporúčaný postup dávkovanie! Nevhodné pre deti, mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte v suchu a chlade, mimo dosahu slnečných lúčov. Obsahuje lepok, môže obsahovať stopy vajec. Po otvorení a použití vždy pevne zaskrutkujte viečko a spotrebujte do 3 mesiacov alebo do dátumu spotreby, ak je skorší. Balenie obsahuje odmerku.Výživové údaje pre príchuť čokoláda (chocolate), jahoda (jahoda), vanilka (vanilla):
Počet dávok v balení: 14 x 145 g
100 g
% RHP **
145 g
(1 denná dávka) *
% RHP **
Energetická hodnota
1567 kJ
370 kcal
19
2279 kJ
538 kcal
27
2,2 g
3
3,2 g
4,5
0,9 g
4,5
1,3 g
6,5
0,7 g
1 g
0,5 g
0,75 g
48 g
18
70 g
27
1,6 g
1,8
2,3 g
2,5
2,9 g
 
4 g
38 g
76
55 g
110
soľ
0,65 g
11
0,95 g
16
Ďalší zložky
vitamín A
276 mikrogramov
35
400 mikrogramov
50
vitamín D3
5,2 mikrogramov
104
7,5 mikrogramov
150
vitamín E
5,2 mg
43
7,5 mg
62,5
vitamín C
69 mg
86
100 mg
125
1,1 mg
100
1,6 mg
145,5
1,1 mg
79
1,6 mg
114,5
niacín
6 mg
38
9 mg
56,5
vitamín B6
1,1 mg
79
1,6 mg
114,5
kyselina listová
69 mikrogramov
35
100 mikrogramov
50
vitamín B12
0,86 mikrogramov
34
1,25 mikrogramov
50
biotín
55 mikrogramov
110
80 mikrogramov
160
kyselina pantoténová
2 mg
33
3 mg
50
horčík
104 mg
28
150 mg
40
železo
5,4 mg
39
8 mg
57
zinok
5,2 mg
52
7,5 mg
75
meď
0,6 mg
55
0,8 mg
80,5
19 mikrogramov
35
27,5 mikrogramov
50
chróm
35 mikrogramov
88
51 mikrogramov
127,5
BCAA
 
10 320 mg
kreatín Creapure ®
 
5 000 mg
L-Leucín (voľná forma)
 
3 000 mg
betanín bezvodý
 
2 600 mg
beta Alanín
 
1 800 mg
L-Taurín
 
1 500 mg
komplex enzýmov DigeZyme®
 
145 mg
cholín
 
100 mg
Piperín Bioperine®
 
5 mg
Bifidobacterium bifidum
 
363 x 10 6 KTJ ***
Lactobacillus acidophilus
 
363 x 10 6 KTJ ***
Lactobacillus rhamnosus
 
363 x 10 6 KTJ ***
* 1 porcia zodpovedá približne 70 g, denná dávka dopovídá približne 145 g. Balenie obsahuje 29 porcií.
**% RHP - referenčné hodnoty príjmu u priemernej dospelej osoby (8400 kJ / 2000 kcal).
*** Kolónie tvoriaci jednotky obsiahnuté v čase výroby.
Pozn .: Originálne britská "hardcore" verzia odporúča hraničné dennú dávku = 290 g (2 x 145 g denne).


Zloženie pre príchuť čokoláda (chocolate), jahoda (jahoda), vanilka (vanilla): bielkovinová zmes 42% (z toho srvátkový proteínový koncentrát 71%, natívne mliečna bielkovina 29% (z toho 80% micelárny kazeín, 20% natívne srvátková bielkovina) ), sacharidová zmes 20% (z toho ovsená múka 50%, jačmenná múka 50%), maltodextrín, glutamínové peptidy (pšenica), kakaový prášok (len príchuť chocolate), kreatín monohydrát (Creapure ®), L-leucín, betaín bezvodný, arómy, beta alanín, L-Taurín, bisglycinát horečnatý, zahusťovadlo sodná soľ karboxymetylcelulózy, L-cholín bitartrát, farbivo betanín (iba príchuť jahoda) komplex enzýmov DigeZyme®, sladidlo sukralóza, kyselina askorbová, farbivo beta karotén (iba príchuť vanilla), sladidlo steviol-glykozidy, bisglycinát zinočnatý, tokotrienoly (DeltaGold®), bisglycinát železnatý, zmes baktérií mliečneho kvasenia LAB2PRO® (Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophilu s, Lactobacillus rhamnosus), nikotínamid, bisglycinát meďnatý, farbivo anthokyany (iba príchuť jahoda), selenometionín (Selenium Select®), piperín extrakt (Bioperine®), retinyl acetát, D-pantothenát vápenatý, cholekalciferol, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid, riboflavín , pikolinát chromitý, kyselina listová, D-biotín, methylkobalamin.


V čom sa Líšia One Stop XTREME od konkurencie? V danej úrovni konkurencie neexistuje ....

Referencie:

1.Leucine-Enriched essential amino acid and carbohydrate ingestion following resistance exercise enhances mTOR signaling and proteín synthesis in human muscle, Am J Physiol Endocrinol Metabo: E392-E400, December 2007.

2.Effects of oral creatine supplementation on muscular strength and body composition, Medicine & Science in Sports & Exercise: March 2000 - Volume 32 - Issue 3 - pp 654-658.

3.Beta-alanín Improves Sprint Performance in Endurance Cycling, Medicine & Science in Sports & Exercise: April 2009 - Volume 41 - Issue 4 - pp 898-903.Doplnok stravy, sa sladidlami.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!