Výrobcovia Reflex
Kód produktu: 105481
Dostupnosť: Skladom
77,49€
3D Protein

Nástupca Peptide Fusion je tu a svojho legendárneho predchodcu dokonca prekonáva!

3D Protein od Reflex Nutrition je svetovo prvý a jediný proteín s postupným účinkom, ktorý obsahuje natívny srvátkový proteín, micelárny kazeín a izolát vaječnej bielkoviny v pomere 45:45:10. Vznikol tak doslova úplne nový typ vysoko kvalitného viaczložkového proteínu ponúkajúceho výnimočné výživové parametre a 80% obsah bielkoviny u všetkých príchutí - žiadny iný viaczložkový proteín s týmto zložením nič také ponúknuť nemôže.

Hlavné benefity produktu:
  • Obsah troch unikátnych zdrojov proteínu: natívne srvátkové bielkoviny, micelárneho kazeínu a izolátu vaječné bielkoviny v ideálnom pomere 45:45:10
  • Tri rôzne fázy trávenia: pomalá, stredná a rýchla
  • 80% obsah bielkoviny u všetkých príchuťou
  • Obsah troch typov priateľských probiotík
  • Natívne srvátkový proteín a kazeín z mlieka od kráv z európskych chovov živených výhradne trávou = maximálna možná účinnosť a čistota

45% Natívne srvátkový proteín

Rýchlo uvoľňovaný proteín, ktorý je bezprostredne trávenie a do tela sa tak takmer okamžite dostávajú potrebné živiny. Pochádza z mlieka z európskych chovov živených výhradne trávou a vďaka natívne technológii ide o najčistejšie a najviac prírodné formu srvátkového proteínu, ktorá existuje. Je vo svojej prirodzenej, prírodou vytvorené a nedotknuté podobe z čerstvého mlieka.

U natívne technológia je najväčším umením extrakcia čistých srvátkových molekúl priamo z čerstvého mlieka bez poškodenia proteínu. Výhodou je tiež jedna pasterizácia - bežne sa pasterizuje dvakrát, kvôli čomu dochádza k denaturizaci proteínových molekúl. Celý proces spracovania navyše prebieha pri púhych desiatich stupňoch celzia.

Výroba proteínu Native Whey je bezpochyby jedným z najdrahších a časovo najnáročnejších spôsobov spracovania, špeciálne, keď musí prebiehať v súlade so striktné normou ISO9001. Preto si na neho môže technologicky trúfnuť len pár mliekarní na svete a práve preto ide o formu, ktorá je u proteínu tak vzácna, a ktorá prináša výsledky, aké by u bežného proteínu získaného zo srvátky neboli vôbec možné.

Native Whey obsahuje viac aminokyselín s rozvetveným reťazcom, až o 16% viac L-Leucínu, viac esenciálnych aminokyselín a skoro o 40% viac cystínu než bežný srvátkový proteín.

45% Micelárny kazeín

Micelárny kazeín je v tele trávenia pomaly, vďaka čomu zaisťuje postupný a stály prísun aminokyselín do krvného obehu. Rovnako ako natívny srvátkový proteín aj kazeín pochádza z európskych chovov - firma Reflex Nutrition nedováža mliečne alebo srvátkové produkty z USA, pretože je tam hojne rozšírené používanie rastových hormónov a antibiotík. Pri výrobe je takisto použitá ultra jemná filtrácia a nízke teploty pre zachytenie každé proteínové molekuly, ktorá sa v čerstvom mlieku vyskytuje, v jej prirodzenej a neporušenej podobe, zatiaľ čo sa vyfiltruje nepotrebný tuk a cukry. Výsledkom je čistý, nedenaturovaný, natívne micelárny kazeín špičkovej kvality.

10% Izolát vaječnej bielkoviny

Vaječné bielky sú vedľa srvátkového proteínu so svojou výživnou hodnotou 100 a stredne rýchlou dobou trávenia druhú surovinou na špici obľúbenosti priaznivcov kulturistiky a fitness po desaťročia. Izolát vaječnej bielkoviny už sa v proteínoch kvôli vysokej cene ako hlavná zložka nepoužíva, zároveň ale jeho kvality prekoná len máločo, a preto je obsiahnutý aj v 3D proteínu.

Patented LAB2PRO® Friendly Bacteria

3D Proteín okrem trojfázové formula obsahuje priateľské baktérie druhov Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum a Lactobacillus rhamnosus patentované značky LAB2PRO®. Baktérie sú vypestované pomocou špeciálnej technológie, vďaka ktorej získavajú ochranu, ktorá zaisťuje, že sa do zažívacieho traktu dostanú nepoškodené.

Porovnanie% obsahu bielkoviny u 3D proteínu a dvoch proteínov iných značiek:Balenie: 1,8 kg

Dávkovanie: rozmiešajte 35 g (približne 3 zarovnané 25 ml odmerky *) s 350 ml v shakeri alebo mixéri pre dosiahnutie jemnej konzistencie. Pre silnejšie, krémovejšia alebo intenzívnejšie chuť, rozmiešajte s menším množstvom vody alebo mlieka. Konzumujte 23 dávky denne. * odmerka sa počas transportu môže posunúť ku dnu.

Upozornenie: Dodržujte odporúčaný postup dávkovanie! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre osoby mladšie ako 16 rokov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte na suchom mieste. Po otvorení a použití vždy pevne zaskrutkujte viečko. Skonzumujte do 3 mesiacov od otvorenia alebo do dátumu minimálnej trvanlivosti. Môže obsahovať stopy kôrovcov, rýb a lepku.


Výživové údaje príchuť chocolate perfection (čokoláda), strawberries & cream (jahoda), vanilla ice cream (vanilka):
výživové údaje
100 g
35 g *
Energetická hodnota
1526 kJ / 360 kcal
534 kJ / 126 kcal
1,6 g
0,9 g
0,6 g
0,3 g
6,5 g
0,4 g
2 g
<0,2 g
0,4 g
<0,2 g
80 g
28 g
soľ
0,84 g
0,3 g
Bifidobacterium bifidum
600 000 000 MO
210 000 000 MO
Lactobacillus rhamnosus
600 000 000 MO
210 000 000 MO
Lactobacillus Acidophilus
600 000 000 MO
210 000 000 MO
* 1 dávka zodpovedá 35 g. Balenie obsahuje 51 dávok.
MO - mikroorganizmov v čase výroby

Zloženie: koncentrát mliečnej bielkoviny (96%) (45% micelárny kazeín, 45% natívne srvátkový proteín), proteínový izolát (vaječný bielok) (10%), aróma, kakaový prášok (2,5%) (len u príchute chocolate perfection) , zahusťovadlo karboxylmethyl celulóza, farbivo betanín (iba u príchute strawberries & cream), sladidlá sukralóza, steviol-glykozidy, farbivo beta karotén (iba u príchute vanilla ice cream), LAB2PRO® (Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus Acidophilus), protihrudkujúca látka oxid kremičitý.


Obohatená potravina, sa sladidlami.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!